anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z paczkomatem Allegro Box One

bycia7
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.  Od 18 marca moja przesyłka nie została do mnie dostarczona. Czy mogą Państwo sprawdzić co tam się z paczkomatem Allegro One Box wydarzyło i poinformować mnie kiedy moja paczka dotrze do mnie   czy też jakie kroki muszę podjąć żeby paczkę otrzymać. Numer przesyłki: A000HVZIT4. Dziękuję.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@bycia7 Bardzo mi przykro, ale obecnie doświadczamy opóźnienia w dostawach z powodu znacznego zwiększenia obsługiwanego przez nas obszaru. W imieniu całego zespołu przepraszam za tę sytuację i proszę Cię o jeszcze odrobinę cierpliwości. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@w_kiwi to nie możecie na jakiś czas pozwolić sprzedawcom usunąć Waszą metodę, bo nie dość że zwiększacie se liczbę niezadowolonych klientów, wkurzonych sprzedawców to dokładacie se niepotrzebnej pracy 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi skoro wiecie o opóźnieniach dlaczego nie wydłużacie prezentowanego w ofertach czasu dostarczenia przesyłek ??? Jest o ewidentne działanie na szkodę klientów oraz sprzedawców .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria bo nikt by tego nie wybierał 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 i tak jest tego z tygodnia na tydzień coraz mniej , był wystrzał jak dodawali monety , a teraz jak jest 1 do 2 na dzień to wszystko ,  bywają dni na zerze , na razie nic się nie dzieje , żadnych zgłoszeń od klientów , a....może tu piszą 🤔

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria u mnie też na razie bez problemu ale na początku było kilka w tygodniu a od ponad tygodnia nikt tego nie wybiera 👍

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Zobacz ile tu na Gadane podobnych wątków , co Cię podkusiło żeby wybrać Łone ?

oznacz moderatorów

bycia7
#7 Wielbiciel#

Najlepsze w tym jest to, że  przesyłkę którą kupiłam później już mam w boxie , w dodatku w tym co z nim był problem. Poprzednia przesyłka jest nie wiadomo gdzie.   Podobno do mnie jedzie.   Rzeczywiście się mocno zastanowię zanim tego boxa znów wybiorę.

oznacz moderatorów