anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z przesyłką Allegro One Box

Client:80270217
#7 Wielbiciel#

Nie otrzymałam przesyłki a w statusie widnieje od 7.09.2024 r. informacja, że paczka czeka na nadanie, nr przesyłki: Allegro A0011DRNZ0. Zakup dokonany 5.09.2024 r. Zwracam się z prośbą o wyjaśnienie sytuacji. Z wyrazami szacunku, Anna Arkuszewska.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@Client:80270217 W zasadzie należałoby zacząć od kontaktu ze sprzedającym, ale możliwe, że paczkę nadał, ale nie została odebrana z automatu (bez sensu, ale status zmienia się dopiero po odebraniu przez kuriera). 

Może nasze panie dadzą radę sprawdzić  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów

Client:80270217
#7 Wielbiciel#

Już to uczyniłam. Oni twierdzą, że wysłali. Na różne sposoby kontaktuję się z Allegro. Na razie efekt zerowy.

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Client:80270217 dziękuję za informację. W statusie tej przesyłki widzę: "Przesyłka została przygotowana przez nadawcę". Zachęcam do kontaktu ze sprzedającym, aby podpytać, kiedy finalnie planuje zrealizować zamówienie.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:80270217
#7 Wielbiciel#

Sprzedawca twierdzi, że nadał przesyłkę.

oznacz moderatorów

Client:80270217
#7 Wielbiciel#

Sprzedający twierdzi, że paczka została odebrana przez przewoźnika.

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Client:80270217 opieramy się na danych, które widzimy w statusie tej przesyłki. Proszę odezwij się do nas po weekendzie, jeśli status ten przesyłki nie ulegnie zmianie na dniach.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:80270217
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, nadal nic się nie zmieniło. Od sprzedawcy dostałam tak samo brzmiącą odpowiedź wyglądającą na odpowiedź automatyczną: Witam, tak jak pisałam paczka została odebrana przez przewoźnika. Nie otrzymałam odpowiedzi w kwestii aktualnych jej statusów. Proszę o chwilę cierpliwości. Pozdrawiam, Adrianna Hess fryz30. Z wyrazami szacunku, Anna Arkuszewska

oznacz moderatorów

Client:80270217
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, nadal nic się nie zmieniło. Od sprzedawcy dostałam tak samo brzmiącą odpowiedź wyglądającą na odpowiedź automatyczną: Witam, tak jak pisałam paczka została odebrana przez przewoźnika. Nie otrzymałam odpowiedzi w kwestii aktualnych jej statusów. Proszę o chwilę cierpliwości. Pozdrawiam, Adrianna Hess fryz30. Z wyrazami szacunku, Anna Arkuszewska

oznacz moderatorów

mako_poznan
#9 Pomysłodawca#

Paczki allegro one box mają obsuwy. To jest przewoźnik który dopiero raczkuje. U mnie od razu po zakupie pojawiło się, że paczka będzie opóźniona. Szła do mnie od czwartku do wtorku albo środy.

oznacz moderatorów

Client:80270217
#7 Wielbiciel#

Wiele razy kupowałam z tym dostawcą i problemu nie było. Dziś jak zaczęłam drążyć temat i sama sprawdzać na dpd, który przewozi paczki dla Allegro One Box, sprzedawca nagle nadał tę przesyłkę. Trochę dziwne. Dzięki. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:80270217 Widzę, że doradca poinformował Cię już w zgłoszeniu mailowym numer 44712790, co możesz teraz zrobić. Przesyłka została uznana za zaginioną, a reklamację może złożyć nadawca, dlatego skontaktuj się ze sprzedającym w tej sprawie.

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:80270217
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, tak sprawa została załatwiona. Przesyłka w drodze. Dziękuję bardzo za pomoc. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów