anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z przesyłką: nieudane zakończenie przekierowania operacyjnego - wymaga decyzji

themajeramcat
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry, wybrałam dostawę mojej paczki do Allegro One Box. Wczoraj dostałam komunikat, że do 22:00 muszę wybrać alternatywny punkt odbioru, bo One Box jest przepełniony. Około 21:30 wybrałam w aplikacji jako alternatywę punkt epaka niedaleko mnie i zaakceptowałam, ale chyba wystąpił jakiś błąd, bo nadal pokazuje mi problem z przesyłką i dostawę do tego samego One Boxa. Nie mam już też możliwości przekierowania paczki do innego punktu. Czy moja paczka wróci do nadawcy, czy dostarczą ją do wskazanego One Boxa jak zwolni się w nim miejsce? Czy jest coś co mogę zrobić w tej sytuacji? Poniżej szczegóły historii dostawy:

13 lut 2024, 13:54
Przesyłka oczekuje na wyznaczenie punktu alternatywnego

14 lut 2024, 13:02
Przesyłka została wydana do doręczenia

14 lut 2024, 14:04
Nieudane zakończenie przekierowania operacyjnego - wymaga decyzji
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@themajeramcat wczoraj adres został poprawiony, więc przesyła powinna dzisiaj trafić do wybranego przez Ciebie punktu 🙂 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

themajeramcat
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, póki co w aplikacji nic się nie zmieniło i nie dostałam powiadomienia o paczce, ale może jeszcze dzisiaj dotrze.

oznacz moderatorów

themajeramcat
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Paczki nadal nie ma, w aplikacji nic się nie zmieniło, nadal jako miejsce dostawy podany jest One Box. Potrzebuję mojego produktu na jutro, czy jest szansa że gdzieś się w końcu pojawi? Z kimś jeszcze mogę się skontaktować w tej sprawie?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@themajeramcat W aplikacji dane nie zostaną zmienione. Na ten moment tak to działa. Już dopytuję odpowiedni zespół, co się dzieje z przesyłką. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

@w_kiwi "W aplikacji dane nie zostaną zmienione. Na ten moment tak to działa."

Czyli de facto nie działa. Wprowadza tylko zamieszanie.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@glenmoranghie prace nad dodaniem takiej opcji w aplikacji trwają, ale w tej chwili nie znamy dokładnej daty, kiedy dokładnie będą dostępne dla naszych użytkowników. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@themajeramcat Widzę, że otrzymałeś już informacje o przesyłce w sprawie mailowej numer 40202087.

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów