anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przekierowanie przesyłki Allegro One Box, zielony automat

MAMY ROZWIĄZANIE!
GibMelson82
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Hej czy mozna ( jeżeli tak, to jak) przekierować przesyłkę Allegro One Box, zielony automat z jednego punktu do drugiego? Przesyłka jeszcze jest  w drodze.

Ewentualnie jak długo mozna przedłużyć odbiór przesyłki z zielonego automatu?

 

Pozdrawiam Gib

oznacz moderatorów
57 ODPOWIEDZI 57
Client:38507720
#7 Wielbiciel#

Proszę o przedłużenie paczki ALE0000769B3F59  DO 30.03.2023 DO GODZ. 23.00

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:38507720 poinformowałam Cię już wcześniej, że przedłużyliśmy termin odbioru Twojej paczki do tej daty. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Client:35361490
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.

Czy mogę podpiąć się pod temat ?

Potrzebuję przekierować przesyłkę AllegroOne, która jest obecnie w drodze (dziś zamówiona): ALE00007786B038.

Ustawiony jest punkt: Karliczka 29 (kod paczkomatu: AL065SK1), a potrzeba docelowo punkt Karliczka 3a (kod paczkomatu: AL046SK1).

Czy jest opcja aby przekierować ?

Przesyłka będzie ciężka i byłabym bardzo wdzięczna za pomoc.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:35361490 bardzo mi przykro, ale paczkę możemy przekierować wyłącznie w sytuacji, gdy automat docelowy jest uszkodzony lub przepełniony, więc w Twojej sytuacji niestety nie możemy tego zrobić. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Client:35361490
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź.

oznacz moderatorów
matbla91
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,
Czy istnieje możliwość przekierowania ALE000086A69B2C na onebox w Rzeszowie? Dość późno ruszyła paczka od zakupu i nikogo nie będzie pod tym automatem, ew. wydłużenie do 13 maja (ale wiem, to dość długo). Dziękuję

oznacz moderatorów
Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@matbla91 Nie możemy przekierować tej przesyłki. Nie dotarła ona jeszcze do punku, więc nie możemy również przedłużyć terminu jej odbioru. Prosimy o kontakt w tej sprawie, kiedy otrzymasz informację z ustaloną datą odbioru.

oznacz moderatorów
matbla91
#8 Zapaleniec#

Witam serdecznie. Już dotarła 🙂 proszę o przekierowanie lub przedłużenie do 13 maja. Dziękuję!

oznacz moderatorów
matbla91
#8 Zapaleniec#

Witam serdecznie, czy udało się przedłużyć lub przekierować? Dziękuję 🙂

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@matbla91 Tak, nowy termin odbioru Twojej przesyłki to 13.05.2023 r., do godz. 23:59. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
matbla91
#8 Zapaleniec#

Dziękuję 🙂

oznacz moderatorów
wranglerek4
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Hej, mam ogromną prośbę o przekierowanie przesyłki A0002ZP0Y5 na nowy adres one box: 

AL001EBE

Kościuszki 12
97-400 Bełchatów 

Dziękuję 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@wranglerek4 a z jakiego powodu mamy przekierować Twoją paczkę? 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
wranglerek4
#8 Zapaleniec#

Zglosilem reklamacje i sprzedajacy wyslal towar na adres z poprzedniego zamowienia, a niestety nie ma mnie juz w tym miescie 😞 czy przekierowanie jest mozliwe? 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@wranglerek4 niestety nie, paczkę możemy przekierować wyłącznie w przypadku problemów technicznych. To co mogę Ci zaproponować to jeszcze wydłużenie terminu odbioru (jeśli przesyłka jest już umieszczona w automacie). 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
wranglerek4
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź, w takim razie dam znac i poprosze o przedluzenie gdy paczka zostanie umieszczona w boxie. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@wranglerek4 oczywiście, jak dostaniesz powiadomienie, że paczka jest już gotowa do odbioru, napisz proszę tutaj ponownie. Pomożemy 🙂 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
olifantor
#7 Wielbiciel#

Witam, mam podobne pytanie. Zamówiłem przesyłkę z dostawą do zielonego paczkomatu ale trochę pozmieniały mi się plany i nie dam rady jej jutro odebrać tak jak planowałem (ze względu na wyjazd). Czy można dokonać „ekstremalnego” przekierowania tj. z docelowego paczkomatu we Wrocławiu na…Gdynię? Bo tam będę przez weekend. Paczka A0004L35O3 - np. do automatu AL010GA1 w Gdyni

oznacz moderatorów
Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@olifantor nie możemy tego zrobić, ale możemy przedłużyć odbiór tej przesyłki. Obecnie czas na jej odebranie masz do 16.10.2023 do 11:00. Napisz do kiedy mamy przedłużyć odbiór?

oznacz moderatorów
olifantor
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź. Ten termin co jest tj. poniedziałek będzie wystarczający 🙂

oznacz moderatorów