anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka z "Allegro One" utknęła w Zabierzowie

manila
#1 Nowicjusz#

Witam, 

 

Co mam zrobić?

A000IRP4F9

oznacz moderatorów
35 ODPOWIEDZI 35

br.
#21 Demiurg#

A ja w dalszym ciągu twierdzę że system jest nienaprawialny.

Błędy się zdarzają i każdy z nas potrafi je naprawić i przy okazji uczy się na błedach.  W systemach korporacyjnych, centralnie zarządzanych  nikt się na błędach nie uczy, pracownik ma wykonywać polecenia, a nie naprawiać czy  udoskonalać system. Od  ulepszeń są inni,  dobrze jeśli się zdarzy że owi ulepszacze mają jakieś pojęcie co naprawiają i po co to robią.

Jeszcze wiele kolejnych paczek utknie w Zabierzowie bo tak ma być, ważne że system działa.

Dlatego takie systemy prędzej czy później upadają, doskonały przykłąd - komuna.

oznacz moderatorów

kstach1
#9 Pomysłodawca#

cO możesz zrobić ? W zasadzie nic nie przyspieszysz, trzeba czekać cierpliwe na paczkę mi tez na święta nie doszła. Dzisiaj jeszcze masz szanse stacjonarnie zrobić 🙂  

oznacz moderatorów

Client:48535572
#7 Wielbiciel#

Też mam ten problem. Czy ktokolwiek otrzymał paczkę, która tam utknęła? Jeśli tak, to po jakim czasie?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48535572 Podaj mi proszę numer przesyłki, o, która chodzi. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:48535572
#7 Wielbiciel#

Mój numer przesyłki: A000J3LDH5

oznacz moderatorów

Client:48535572
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi mój numer przesyłki A000J3LDH5

oznacz moderatorów

Client:46824562
#8 Zapaleniec#

Mam ten sam problem. Czy komukolwiek z was udało się dostać przesyłkę?

A000JDRYL9

oznacz moderatorów

Client:46824562
#8 Zapaleniec#

U mnie jest to samo, tylko moja 3 kwietnia o północy zostala podobno przerzucona z Zabierzowa do sortowni - od tamtej pory stoi i nic się z nią nie dzieje.

Póki co nikt z czatu i mailowo nie potrafi mi pomóc - nie mogę zrezygnować z zakupu, zanim paczka nie dotrze do paczkomatu (!), na maile nikt nie odpisuje, jedyne co poradzili mi na czacie, to że dopiero po 30 dniach mogę zgłosić zaginięcie paczki 🙂

Więc dawaj znać, gdyby u ciebie coś ruszyło.

A000JDRYL9

 

 

oznacz moderatorów

gapishoon
#2 Obserwator#

Moja przesylka A000JEL6H8 od 3.04 utknela w Zabierzowie. Usluga warta odszkodowania.

oznacz moderatorów

Farganuska
#8 Zapaleniec#

I cos się ruszyło, bo widzę, że Zabierzów dalej w formie moja na razie od 21.05 od rana przyjęta w oddziale i cisza co gorsza dziś tam trafiła druga paczka. 😄 

oznacz moderatorów

Client:50887098
#1 Nowicjusz#

U mnie podobna sytuacja, już żałuję że wybrałam opcje Allegro OneBox - przewidywany czas dostawy na wczoraj, tymczasem paczka utknęła w Zabierzowie - bo czemu by nie... akurat to przesyłka, która była potrzebna na już, a teraz czytając powyższe wiadomości to się zastanawiam czy w ogóle dotrze.. a dla porównania wczoraj zamówiona rzecz z dostawą Inpost już czeka na odbiór...

oznacz moderatorów

Farganuska
#8 Zapaleniec#

Poklikałem te numery paczek z tematu i widzę, że dwie zgłosili jako uszkodzone kilka doszło po tygodniu jedna wróciła nieodebrana, więc jest szansa, ale i tak to kpina, to nie jest jakość kuriera. 

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Farganuska to jest jakość Allegro One 😉 Jeśli coś się zmienia u tego przewoźnika to tylko na gorsze. 

oznacz moderatorów

Client:46824562
#8 Zapaleniec#

Nie ruszyło. Sprzedawca się nade mną zlitował i wysłał produkt drugi raz. Inpostem. Doszło od razu 🙂

A przesyłka z Allegro One Box ma dalej ten sam status od 3 kwietnia.

oznacz moderatorów

Farganuska
#8 Zapaleniec#

Faktycznie twoja wisi, daj spokój. Oczywiście wziąłem to allegro one, bo było jako kurier klikniete bazowo heh, ale to ostatni raz się dałem nabrać. Mam dość blisko, ale pewnie i tak się tam nie mam po co wybierać jeśli moje paczki się nie ruszą.

oznacz moderatorów

Farganuska
#8 Zapaleniec#

Zadzwoniłem do kuriera, który mi normalnie paczki dostarczał kiedyś wcześniej, ale się okazało, że to inny rewir 😄 Magazyn Zabierzów dalej gra w głuchy telefon dla infolinii czy obsługi Allegro, wiec moje paczki nadal zamrożone na tym samym statusie. 

oznacz moderatorów