anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka z "Allegro One" utknęła w Zabierzowie

manila
#1 Nowicjusz#

Witam, 

 

Co mam zrobić?

A000IRP4F9

oznacz moderatorów
35 ODPOWIEDZI 35

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@manila przepraszam Cię za tę sytuację, ale jedyne co możesz zrobić to cierpliwie poczekać. W tej chwili występują opóźnienia w odbiorach i dostawach paczek Allegro One, także nie możemy tego przyspieszyć. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Devron666
#8 Zapaleniec#

5 Raz dzwonię na infolinie , nic nie jesteście w stanie zrobić ... pracownik z infolnii nie może się tam dodzwonić, nikt nie odpisuje na emaile ... paczka miała być dostarczona następnego dnia .... dlatego wybrałem opcje allegro a nie konkurencje .... poprostu dramat .. wczoraj Pan zapewnił mnie że paczka dziś wyjedzie po 9 z magazynu zaraz zadzwonię i zobaczę jaką nową bajke nam wciśniecie....

oznacz moderatorów

Devron666
#8 Zapaleniec#

Oczywiście po ponownym kontakcie z infolnią ... zero informacji ,,, zabierzów nie odpisał nie może pani tam dodzwonić , No kurde magazyn widmo.... ADRES POPROSZE MAGAZYNU WYRĘCZĘ OSOBIŚCIE NIEUDOLNYCH PRACOWNIKÓW ALLEGRO!!!!

oznacz moderatorów

Devron666
#8 Zapaleniec#

Allegro One Kurier
Magazyn Cholerzyn- Zabierzów
Cholerzyn 554

Zapraszam wszystkich Sfrustowanych

oznacz moderatorów

Crecik
#7 Wielbiciel#

Udało Ci się odebrać tam paczke osobiscie? Bo mam dokladnie ten sam problem.

oznacz moderatorów

Devron666
#8 Zapaleniec#

Panie z infolinii mówiły że nie można odebrać przesyłki z magazynu ale myślę że to dobra wola pracowników magazynu ...

oznacz moderatorów

zoja1704
#2 Obserwator#

W jakich godzinach ten punkt jest czynny?

oznacz moderatorów

kyiu
#7 Wielbiciel#

Udało się odebrać osobiście? Mam podobny problem A000Q85JF2 15.06 wydana do doręczenia, 17.06 wróciła do Zabierzowa (Cholerzyna), do tej pory już nic się nie zmieniło. Nikt nic nie wie, więc chciałem podjechać i sam odebrać, bo te łajzy nie ogarniają. Pytanie tylko czy jest szansa odebrać osobiście?

oznacz moderatorów

AGD-RTV-IT
#12 Orędownik#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  czy mogą Panie odpowiedzieć co Allegro zrobiłoby z kontem sprzedawcy, mającym taką średnią ocenę? To też jest skala 5-gwiazdkowa. 😎

Zrzut ekranu_29-3-2024_213811_www.globkurier.pl.jpeg

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT
oznacz moderatorów

dziomdzior
#7 Wielbiciel#

Hej Ola,

Moja paczka utknęła w Zabierzowie od 4 dni, wczoraj (piątek) dostalem rano smsa zże aczka bedzie dostarczona , natomiast do kuriera nie moglem sie dodzwonic zeby potwierdzić godzinę(4 telefony w ciagu dnia), paczki dalej nie mam (bylem caly dzień w.domu). Czy mogę odebrać paczkę A000JX5263 w Zabierzowie samemu? Paczka jest znacznej wartości i kupowałem ją z dostawą 1-2 dni tak żeby móc się cieszyć zakupem w weekend.

 
Czy moze ktos sie skonaktowac telefonicznie ze mną z informacją kiedy otrzymam przesyłkę?
 
Pozdrawiam 
Łukasz

 

oznacz moderatorów

waldi52ab
#7 Wielbiciel#

moja przesyłka już 3 dni wisi w Zabierzowie. Mimo trzykrotnych interwencji nic się nie zmieniło. Zero wyjaśnień a na każdym z nas Allegro zarabia. Mają w głębokim poważaniu odbiorców. Obsługa z Zabierzowa do zwolnienia!.

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

masz nauczkę u kogo kupować i jaka opcje dostawy wybierać, ja tez obserwuję znacznie większy ruch na swojej stronie internetowej niz na allegro.

oznacz moderatorów

darwik-firma
#12 Orędownik#

twoja od 3 dni a moja juz 6 dzien -GDZIES LEŻY - napisałem do allegro ze  oni czyli allegra ma kupic ten towar u mnie i wysłac do klijenta  bo to allegro decyduje jakiego mamy wybrać kuriera

oznacz moderatorów

tavemik
#7 Wielbiciel#

Moja jest w Zabierzowie od 19 marca. Rozpoczęłam procedurę zwrotu do sprzedającego ( solidny duży sklep, kupuję nie po raz pierwszy) i ponownie zakupiłam ten sam towar tylko inny kurier. Przesyłka zdążyła dawno dojechać do mnie. Na infolini nic nie wiedzą, podobno dyspozytor nie odpowiada itp.itd. Ta paczka co utkwiła w Zabierzowie 19 marca nadal nie jest zwrócona do sprzedającego, nadal jest w Zabierzowie ( 20 km od mojego domu) a ja do tej pory nie mam zwrotu pieniędzy. Sytuacja nie jest nadal wyjaśniona, mam korespondencję mailową z biurem obsługi allegro one, ile razy na infolinię dzwoniłam, nie wspomnę. Generalnie po świętach idę się skonsultować do powiatowego rzecznika praw konsumenta i zobaczymy co mi doradzi. 

 

oznacz moderatorów

Client:102388758
#7 Wielbiciel#

Witam, dwie paczki wg informacji z Allegro wyjechały z Magazynu z Zabierzowa do punktu docelowego jednak do teraz nie otrzymałam informacji, że została wydana do doręczenia. Paczki miały być dzisiaj dostarczone.

  • A000J6M827
  • A000J6XMF8

Czy te paczki mają szansę dotrzeć do mnie do świąt?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:102388758 przykro mi, ale przesyłki wciąż są w drodze, więc szanse, że dotrą jeszcze dziś są niewielkie. Przepraszam za to opóźnienie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Puzonix
#12 Orędownik#

Przykro nam z powodu zaistniałej sytuacji. Trzymamy kciuki (bo nic innego zrobić nie możemy i nie mamy pojęcia co się dzieje z tą przesyłką, bo nikt tego nie kontroluje).

Zachęcamy do dalszego korzystania z tej formy dostawy - może następnym razem się uda dostarczyć paczkę na czas 🙂 Gdyby jednak się nie udało proszę się nie poddawać i pamiętać, że "do trzech razy sztuka".

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Puzonix  "do trzech razy sztuka".

Chyba do trzech lat sztuka, bo Łone to już wiele lat usiłuje działać, no i  z wiadomym skutkiem.

Ten system jest nienaprawialny,  nie liczcie na to że następnym razem będzie lepiej. Nie będzie. Podobnie zresztą tak działa całe Allegro.

oznacz moderatorów

Puzonix
#12 Orędownik#

@br. Wszystko, co napisałem, to oczywiście żart.

Nie wiem czy system jest nienaprawialny. Uważam jednak, że tego typu wdrożenia wprowadza się kiedy są w 99% dopracowane, a ten 1% jest do wypracowania w jakimś niedługim czasie. Jeżeli jednak wprowadza się (pod przymusem) babola to, bierze się za to pełną odpowiedzialność, a nie przerzuca ją na sprzedawców. Allegro nie zostało jeszcze dojechane tylko dlatego, że Polska to nie USA i tutaj nie ma aż tylu prawników, którzy sami zabiegaliby o tego typu sprawy i chcieliby zapracować na swoją pensję. Mamy niestety wieloletnią tradycję dojenia i dojeżdżania słabszych.

oznacz moderatorów