anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłki w magazynie

aniap50
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, od kilku dni 5 moich przesyłek ma status “kurier przekazał przesyłkę do magazynu”. Kiedy one zostaną dostarczone? Nr: A000ABQ280, A000AATH29, A000A3JFD2, A000A4U543, A000A7DM90

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

a allegro dalej na siłę wpycha sprzedawcom swoje ŁÓNE .Dobrze ,że jeden przewoźnik stanął na wyskości zadania ... ,

Dziękujemy zespołowi  i życzymy dalszych sukcesów z nadchodzacym Nowym Roku .

 

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Taa, dzisiaj InPost przysłał mi informacje, że moja paczka utraciła status, czyli zaginęła 19 grudnia.

Mam pechową końcówkę roku 😭

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@CHECINIAKI przy takiej ilości przesyłek jaką Inpost obsługuje to jest nic , przez ponad 10 lat tak na prawdę zginęły mi chyba 3 , owszem zdarzały się różne historie , ale ostatecznie docierały do klientów. Zwróć uwagę na jedno - 4 dni po nadaniu wiesz co masz robić , nie mydlą oczu tylko otwarcie informują co się stało , tak samo jest z uszkodzeniami , dostajesz gotowy protokól szkody wraz z dokumentacją foto  ,czy opisana przez autora wątku firma przewozowa działa ta choć w ułamku  ? 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@aniap50 Przekazałam zgłoszenie do zespołu, który zajmie się weryfikacją. Proszę Cię o chwileczkę cierpliwości. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@aniap50 Przesyłki zostały umieszczone w automacie wczoraj (23.12), około godziny 18:00. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów