anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One - dostawa - ku przestrodze.

pif11
#7 Wielbiciel#

Zrobiłem zakup przez Allegro z dostawą przez Allegro One 15 grudnia 2023 o godzinie 10.
Do chwili obecnej nie otrzymałem przesyłki. Dwóch kolejnych również.

Zrobiłem zakup przez Allegro z dostawą przez InPost 21 grudnia 2023 o godzinie 19.
Przesyłkę otrzymałem 23 grudnia 2023 o godzinie 10.

Decyzje, za czyim pośrednictwem należy realizować dostawy pozostawiam do indywidualnej oceny.

Ku przestrodze.

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Allegro_One
Ekspert Allegro

@pif11 przepraszamy za tę sytuację! Zgłosiliśmy to przewoźnikowi, gdy tylko otrzymamy odpowiedź, damy znać w wiadomości e-mail. 

oznacz moderatorów

pif11
#7 Wielbiciel#

Jaki jest efekt zgłoszenia przewoźnikowi ?

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Tak, tak allegro szanuje swoich klientów. Wszyscy wiedzą o częstych opóźnieniach allegro ona, ale wyświetlali co chcieli... Inpost dawał gwarancje dostawy do dzisiaj ale allegro pojechało po bandzie i wyświetliło czas dostawy 8-12 dni... Co jest śmieszne. Warunkiem znaczka przed świętami było wysyłanie przynajmniej 95% paczek przez miesiąc zgodnie z deklaracją wysyłek tego samego dnia. A nie każda firma tak może, nie każda nawet te deklaracje włącza bo np minimalna godzina do ustawienia to 11, a kurier zabiera paczki między 9:30-11 i nie przyjedzie później. A ten od paczkomatów ze 2-3 razy w  miesiącu zrobi niespodziankę i zajrzy tylko rano. Więc mimo, że paczki i tak tak przeważnie chodzą lub max następnego dnia to nikt takiej deklaracji nie da. A paczka wychodząca w ciągu 24h z gwarancją przewoźnika nie miała prawa w środę i czwartek mieć wyświetlanej dostawy 8 dni... Większości firm tak zrobili.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Z tymi czasami to faktycznie pojechali po bandzie . Dobrze że jeszcze nie wszyscy w te ustawiane czasy wierzyli tylko z własnego doświadczenia wiedzieli jaki dostawca jest w stanie podołać dostawie przed świętami. Pisanie bajek że czas dostawy jakieś 8 dni przy dostawie np. InPostem to ewidentne psucie wizerunku tej firmy a obiecywanie gruszek na wierzbie że One jest w stanie dostarczyć przesyłkę zakupioną po 20-tym grudnia jeszcze pod choinkę to jakiś absurd. 

oznacz moderatorów