anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesylka punkt tymczasowa

inesita123
#8 Zapaleniec#

Witam! Mam pytanie dot. przesyłki nr A000BYLAB6 @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ z odbiorem w One Box. Przesyłka pierwotnie została umieszczona w punkcie tymczasowym, który znajduje się w znacznej odległości   od mojego miejsca zamieszkania i znacznie dalej od punktu wskazanego przez mnie przy zakupie. Niestety nie byłem w stanie odebrać przesyłki z punktu tymczasowego, a obecnie sprawdzając historię przesyłki powziąłem info, że już jej nie ma w punkcie tymczasowym  . Czy ww przesyłka zostanie wreszcie dostarczona do wskazanego przeze mnie punktu odbioru? Nie muszę chyba zapewniać, że nie bez przyczyny wybrałem właśnie ten konkretny punkt. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

inesita123
#8 Zapaleniec#

kiedy przesyłka będzie w docelowym punkcie ? ( miala byc dzis o 11) a nawet nie podjęto próby jej doręczenia tam,  nadal nie mam informacji. Po to wybieram punkty najbliżej mnie abym mogła je stamtąd odebrać i nie musieć pol godziny drałowac po przesyłkę.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@inesita123 Widzę, że przesyłka została odebrana. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

inesita123
#8 Zapaleniec#

Niestety zmarnowałam 30 min odbierając paczke, bo chyba nie doczekałabym się dowozu do wlasciwego paczkomatu.Dramat. Nigdy więcej allegro one box.

oznacz moderatorów