anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Punkt Allegro One Box nie pojawia się na mapie

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:80197253
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Czemu punkt odbioru One Box nie pojawia się na mapie? Jak widać na załączonym screenshocie paczkomat istnieje w tym punkcie na mapie, ale nie jestem w stanie go wybrać podczas składania zamówienia. Wcześniej do niego zamawiałam raz i obyło się bez problemów. Najbliższy dostępny punkt odbioru Allegro jest na Warszawskiej (Gdańsk). 

Screenshot_2024-01-03-10-18-00-54_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:80197253 Co się dzieje, kiedy klikasz w oznaczenie tego automatu na mapce?

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Client:80197253
#7 Wielbiciel#

No właśnie nic 🙂 normalnie punkty odbioru mają ikonki swoje w lokalizacjach, tutaj nawet jak kliknę to nic się nie dzieje. 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:80197253 Dostałam informację, że wskazany automat jest przepełniony. To dlatego nie możesz go w tej chwili wybrać. Konieczne będzie wskazanie innego sposobu dostawy lub innego punktu.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Client:80197253
#7 Wielbiciel#

Okej, dzięki za odpowiedź. Ale w takim razie może dajcie znać komuś z UX'ów o tym 🙂 bo wygląda to jak błąd lub coś niezamierzonego, a użytkownikowi przydałaby się mimo wszystko informacja o tym, że wybrany punkt jest przepełniony. Widać na forum, że temat się co jakiś czas przewija, więc też moderatorom zaoszczędzi to trochę czasu na odpowiadaniu na to samo pytanie. 

oznacz moderatorów