anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pusta skrytka

dariakacz
#3 Debiutant#

Witam, 

próbując odebrać paczkę otworzyłam dziś pustą skrytkę. Od razu zgłosiłam problem przez Allegro Box. Przesyłka A00024UGH5.

Punkt odbioru:

Allegro One Box, zielony automat
Senatorska 29
93-192 Łódź

Czekam teraz na jakaś informacje od sprzedającego, jednak zależy mi na czasie, abym mogą jak najszybciej odebrać przesyłkę. Prośba o weryfikacje co stało się z paczką.


Pozdrawiam. 

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Halfrunt
#19 Nestor#
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak kupiłeś od prywatnego sprzedawcy i otworzyłeś skrytkę to może być traktowane jako odebrane i sam składaj reklamację do allegro ,to ich forma dostawy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@dariakacz Dlaczego nie zadzwoniłeś na infolinie 616 306 997

oznacz moderatorów

dariakacz
#3 Debiutant#

Bo zgłosiłam problem przez Allegro box, od razu otrzymałam potwierdzenie na maila o przyjęciu zgłoszenia  i paczka nie jest oznaczona na profilu jako odebrana - widnieje jako do odbioru -> brak przesyłki. Skoro jest opcja zgłoszenia tego przez Box, jaki jest sens dzwonić?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ok jak masz zgłoszenie to czekasz,  czyli tylko nas poinformowałeś że zgłosiłeś i że nie było paczki. Po co?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@dariakacz chyba już szybszego kontaktu jak bezpośrednio z przewoźnikiem nie uzyskasz. Czekaj na odpowiedź chyba mają na rozpatrzenie 30 dni 

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

Coraz więcej wątków o pustych skrytkach.I takie coś chcą wcisnąć sprzedającym na siłę jako nieodzowny element wysyłek Smart.

Żegnaj Smarcie.

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@dariakacz dziękujemy za Twoje zgłoszenie! Wyjaśniamy to i gdy tylko będziemy mieć informacje w sprawie, damy znać! 

oznacz moderatorów