anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W jaki spsób zgłosic skarge na kuriera allegro one?

rkarolek
#7 Wielbiciel#

Zamówiłem zakup z dostawą kurierem allegro one, kurier nie raczył nawet wyjść z samochodu i skorzystać z domofonu, w zasadzie to nie wiem czy w ogóle był pod domem, zadzwonił na telefon którego nie zdążyłem odebrać oddzwaniałem 5s po rozłączeniu się, oczywiście nie raczył już odebrać... natomiast info ze nie dostarczono przesyłki z powodu mojej nieobecności w domu przyszlo natychmiast.... KPINA może warto pomyśleć o doborze pracowników.

Tel. Do kuriera +48 511 578 021, nr zamówienia A00003GPZ1

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@rkarolek Skorzystaj z formularza reklamacyjnego dostępnego tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

rkarolek
#7 Wielbiciel#

To formularz reklamacyjny dostawy a nie skargi na kuriera, odpowiedź na reklamacje po tygodniu raczej nie jest w tym przypadku sensowna

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

Może @Allegro_One pomoże? 🙄

@rkarolek  na stronie https://allegro.pl/kampania/one/kurier masz na samym dole telefon kontaktowy podany. Spróbuj tam.

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@medalik_2009 Moderatorzy jednak żyją, ale w innych tematach odnośnie Allegro One gdzie są wywoływani nie raczą się udzielić :).

Najlepiej odpowiedzieć "Skorzystaj z formularza reklamacyjnego".A jak negatyw za czas dostawy wpadnie, to będzię "kupujacy ma prawo do subiektywnej oceny" i nie ma podstaw do usunięcia komentarza.

oznacz moderatorów