anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[7.08.2023] Nie można generować etykiet Allegro One

MAMY ROZWIĄZANIE!
ZumiSklep
#9 Pomysłodawca#

Witam. Nie możemy zamówić Kuriera Oolne Box, ani nawet wygenerować etykiety. Albo ostatni krok trwa w nieskończoność, albo pojawia się komunikat:

API przeciwnika jest tymczasowo niedostępne. Ponow próbę później.

Oczywiście temat występuje także w trybie Incognito. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Coś wiadomo?

oznacz moderatorów
274 ODPOWIEDZI 274
WERA_ART
#8 Zapaleniec#

Dziękuję, to miła wiadomość.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@interol_pl dziękuję, przekazałam już Twoje zamówienia do wykluczenia ze statystyk. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
mediasklep_eu
#8 Zapaleniec#

@mediasklep_eu 

proszę o wykluczenie zamówień:
83ab9440-33d3-11ee-a7de-950f0d2d1dc0
55ff3540-342f-11ee-84cd-a915ead073d8

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mediasklep_eu dziękuję, zapisane. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Sklep-AVT
#9 Pomysłodawca#

W dniu wczorajszym obiecywała Pani, że Kupujący zostaną przez Was poinformowani o awarii i  jej skutkach. Mamy informacje od Kupujących, że nie otrzymali oni żadnych informacji od Allegro odnośnie awarii i opóźnienia dostawy ich zakupów. Dlaczego Kupujący nie zostali uprzedzeni przez Allegro o wydłużonym terminie dostaw?

oznacz moderatorów
Qwin_sklep
#11 Animator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  także proszę o potwierdzenie, że kupujący zostali mailowo poinformowani o awarii. Dostajemy zapytanie dlaczego paczki nie zostały nadane. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Sklep-AVT @Qwin_sklep bardzo przepraszam za wprowadzenie w błąd. Wczoraj pospieszyłam się z informacją na temat wysyłki wiadomości e-mail do kupujących, którzy nie otrzymali przesyłek na czas. Otrzymałam informację, że z przyczyn technicznych taki mailing nie będzie wysyłany. 
Informacja o problemach z nadawaniem przesyłek została udostępniona w aktualnościach
Domyślam się, że nie jesteście zadowoleni z tej decyzji i przepraszam za wprowadzenie w błąd.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Sklep-AVT
#9 Pomysłodawca#

@la_nikaTwój pomysł z wysyłką wiadomości e-maili oraz komunikatów pod dzwoneczkiem był jak najbardziej racjonalny i pożądany przez sprzedawców. Szkoda, że z "przyczyn technicznych" nikt z Allegro nie był w stanie tego wykonać i to Supersprzedawcy musieli kolejny raz wyręczyć Allegro.

Podbij temat do kogoś wyżej. Być może wyciągną z tego wnioski z tej awarii na przyszłość i wdrożą jakieś rozwiązanie w zakresie lepszego informowania Kupujących.

Pozdrawiam Marek

oznacz moderatorów
BlabladorSklep
#8 Zapaleniec#

Dzien dobry!

 

Dzisiaj spotkał mnie mały problem a mianowicie brak możliwości generowania etykiety. 

Gdy chce nadac wyskakuje błąd

API przewoźnika jest tymczasowo niedostępne. Ponów próbę później.

Allegro Box one

oznacz moderatorów
Klocko-m-ania
#12 Orędownik#

Prawda, mam to samo. A nadać muszę do 12:00, żeby nie wpłynęło na jakość sprzedaży i super sprzedawcę...

oznacz moderatorów
LadyFashion1
#7 Wielbiciel#

Mam problem z wygenerowaniem etykiety Allegro One Box numer zamówienia 55bbf530-34f4-11ee-9897-61c5537c0b9b Wyskakuję mi API przewoźnika jest tymczasowo niedostępne. Ponów próbę później. Proszę o pomoc @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

potwierdzam, poprzez WZA też wyskakują błędy i nie da się wygenerować etykiety.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
ZdrowePodejscie
#1 Nowicjusz#

To samo.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ZdrowePodejscie @mikeza @LadyFashion1 @Klocko-m-ania @BlabladorSklep muszę poprosić Was o cierpliwość wyjaśniamy ten problem. 
Wrócę z informacjami, gdy tylko je otrzymam. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
pesponet
#9 Pomysłodawca#

Mam nadzieję że problem uda się rozwiązać szybko. Również nie mogę nadać przesyłki One Box...

oznacz moderatorów
motonita-pl
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,
@la_nika proszę o uwzględnienie zamówień o numerach:

6d6bb500-32c7-11ee-9adb-9d17955d0d6d
70463eb0-32e7-11ee-bb85-e15a713c3ba0
4827f270-3328-11ee-a809-39b9e7e2b2a7
dcd59d80-333e-11ee-9adb-9d17955d0d6d
6c339600-337e-11ee-9adb-9d17955d0d6d

do wykluczenia liczenia ich w statystykach ze względu na brak możliwości wygenerowania etykiety w związku z występującym błędem wygenerowania listów.

Pozdrawiamy
Motonita
oznacz moderatorów
Piotrek2595
#7 Wielbiciel#

76b3c810-32e4-11ee-bb85-e15a713c3ba0

oznacz moderatorów
shoeoutlet
#7 Wielbiciel#

Od samego rana nie można nadać paczki poprzez Allegro One. Non stop wyskakuje komunikat: "API przewoźnika jest tymczasowo niedostępne. Ponów próbę później."   Kiedy problem zostanie naprawiony? Klienci wybrali taką metodę dostawy, bo chcą otrzymać przesyłki jeszcze dziś

oznacz moderatorów
pesponet
#9 Pomysłodawca#

Nie można wygenerować etykiety One Box ale jak trzy razy próbowałem ją bezskutecznie wygenerować to w zakładce "Numery Przesyłek" dla danego klienta widnieją trzy różne numery! Tak jakbym je jednak wygenerował. Jak będą traktowane te numery które się pokazały? Klient został o nich poinformowany?

oznacz moderatorów