anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro box one odbiór dzień i godzina

BeardedCoffee
#8 Zapaleniec#

Witam,

jak ustawić odbiór przez kuriera z allegro box one żeby nastąpiło to w dniu zamówienia a przynajmniej następnego dnia. Mam po raz kolejny sytuację gdy klient dokonuje zamówienia po godzinach naszej pracy. 24 h raczej nit nie będzie siedział i patrzył czy wpływają zamówienia, A wygenerowanie listu i zamówienie robię w dniu następnym po 10 i już mam wybór odbioru na dzień następny ( jeżdzący tu odbiorca i tak zapowiedział że najpóźniej robi zbiór o 9.30???)  Jest to dla mnie bzdura bo mógłbym tę wysyłkę inną metodą zrobić tego samego dnia. A tak są same problemy z klientem i systemem oceniania terminowości wysyłki prze allegro

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Allegro_One
Ekspert Allegro

@BeardedCoffee System pokazuje najwcześniejszy możliwy termin odbioru. Niestety nie możesz tego zmienić. 

oznacz moderatorów

BeardedCoffee
#8 Zapaleniec#

No właśnie nie mogę. Trochę po mojemu allegro popłynęło z tematem chcąc podgryźć Inpost. Trzeba było pójść w dedykowanych odbiorców, którzy świadczą usługę wyłącznie dla Allegro i są dyspozycyjni. Mam nadzieję że nie zobaczę w ocenach obniżenia ratingu ze względu na tą jak dla mnie niedoróbkę

oznacz moderatorów