anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ALLEGRO DHL CZECHY

wwfautoczesci
#9 Pomysłodawca#

WITAM. Czy miał ktoś problem taki że DHL czechy sobie robi dopłaty??? wysłałem paczkę standardową, wymiary podałem. przesyłka lekka podałem 7kg, nawet tyle nie ważyła. Atrapa do skoda scala. A przychodzi mi dopłata na allegro :

Nazwa usługi dodatkowej:

Allegro Kurier DHL Czechy - dopłata za paczkę pow. 20kg do 31.5kg; Package weight = 26500g

Kod:

DHL_EKSPORT_N2_KURIER_NADWAGA_20_31_5_CZECHY

Kolejna sytuacja dpd Słowacja,  2 lampy tylne paczka może ważyła 5kg

 

Nazwa usługi dodatkowej:

Allegro Kurier DPD Słowacja - dopłata za paczkę pow. 10kg do 20kg; Package weight = 11550g

Kod:

DPD_EKSPORT_N1_PUNKTY_NADWAGA_10_20_SLOWACJA

Przecież to jest jawne oszustwo. Po co człowiek podaje wymiary jak oni sobie robią co chcą. Nawet nie można zgłosić reklamacji.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@wwfautoczesci dopłaty zostają naliczana w przypadku stwierdzenia niezgodności deklaracji gabarytu z rzeczywistym wymiarem. Jako nadawca masz prawo do złożenia reklamacji, jeśli uważasz, że dopłata została naliczona niesłusznie. Jej zasadność powinna zostać zweryfikowana na podstawie zgłoszenia reklamacyjnego.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

wwfautoczesci
#9 Pomysłodawca#

A gdzie można złożyć ta reklamacje. Najwyraźniej zagraniczni chcą dymac. I będzie trzeba robić fotki paczek bo to już jest przesada. Człowiek podaje prawidłowe wymiary bo jaki jest sens kłamać skoro to małe paczki a tutaj będą jeszcze w kulki lecieć.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@wwfautoczesci Napisz do nas w tej sprawie przez formularz. Nasi doradcy pomogą Ci w złożeniu reklamacji. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów