anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One i problemy z kupującymi

it24_pl
#12 Orędownik#

Kiedy wreszcie Allegro One zacznie działać poprawnie, nie deklaruje wysyłki tego samego dnia, a i tak jest problem, bo klienci roszczenia odnośnie nie terminowych dostaw kierują do mnie, a nie do Allegro, który w tym przypadku jest przewoźnikiem.

Narzucacie tą formę przesyłki przy Smarcie ale nie potraficie jej utrzymać należycie, tym samym narażając mnie na straty. Ile jeszcze?! @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@it24_pl Masz ustawioną godzinę wysyłki tego samego dnia, dlatego wyświetla Ci się taka informacja w ofertach. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

it24_pl
#12 Orędownik#

Nie, nie, nie. Przedwczoraj dodałem opcję wysyłki tego samego dnia z godziną, i przynajmniej teraz nie mam informacji że o godz. 15 klient kupi, a na następny dzień będzie u niego bo nie liczycie poprawnie czasu przesyłki! Wasze Allegro One to nie na następny dzień, tylko za 2-3 dni. Wprowadzacie kupujących w błąd. Całe szczęście znalazłem sposób, żeby skutecznie wyeliminować wasze fałszowanie rzeczywistości, chociaż nie dokońca jak czytam inne wątki, bo ludziom potrafi paczka iść ponad tydzień! Nie mniej jednak właśnie zwróciłem klientowi pieniądze za zwrot z tytułu nieterminowej dostawy (oddacie mi za to pieniądze? - bo to wy się nie wywiązaliście z umowy), a z drugim mam otwartą dyskusję dlaczego towar nie jest jeszcze u niego,  (zakup jeszcze z przed zmiany).

 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

piszesz kupującemu, że to allegro go wprowadziło w błąd co do terminu dostawy

piszesz kupującemu, że ta wysyłka to usługa allegro

i że tam może kierować swoje żale

 

oznacz moderatorów

it24_pl
#12 Orędownik#
 
RED  i tak im odpowiadam, co nie zmienia faktu, że kupujący i tak nie będzie pisał do allegro, bo łatwiej zwalić to na sprzedawcę. Wiesz jak jest.
oznacz moderatorów

maxzuczek
#10 Popularyzator#

Dzień Dobry, podepnę się pod temat, ustawiłem wysyłkę do ''łanów'' i kuriera UPS że wysyłka wtorek i piątek do godziny 0:02 a pokazuje i tak zupełnie co innego, więc po co ta opcja. Wasze algorytmy ...... Ustawiam dzień i godzinę więc tak powinno klientowi pokazywać, a nie Allegro wie lepiej i wprowadza klienta w błąd, a później jak problem to umywacie rączki

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@it24_pl to nie udostępniaj 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

it24_pl
#12 Orędownik#

kostas11 nie skomentuję.

oznacz moderatorów