anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One (One Punkt, One Box) vs Allegro One (One Punkt, One Box, One Kurier)

logario_ig
#12 Orędownik#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_

O co chodzi z tymi dostawami w kwestii Allegro Delivery?

Jesteśmy w zasięgu One Kurier więc mamy w cenniku włączony Allegro One (One Punkt, One Box, One Kurier).

Czy konieczne też będzie włączenie Allegro One (One Punkt, One Box) - tego bez kuriera? 

Jeżeli tak, to po co? Czy wtedy przesyłki One będą odbierane przez trzech różnych kurierów? Jak to ma działać? Czy kurier One nie ogarnie wszystkich One Boxów? 

Patrzę w tabelkę w artykule na stronie:

https://help.allegro.com/sell/pl/a/udostepnimy-nowy-program-dostaw-allegro-delivery-9gzAeRAyzs7

 

No i tak ma marginesie - kiedy oddzielicie One Kuriera od boxów, żeby można było nadawać większe przesyłki?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

@logario_ig nie , jeśli jesteś w zasięgu kuriera to ustawiasz opcję z kurierem 

oznacz moderatorów

logario_ig
#12 Orędownik#

@mdrogeria Na logikę tak, ale jak spojrzysz w ten artykuł, to w tabelce stoi, że jeżeli masz wersję z kurierem, to włączą ci też wersję bez kuriera. Dlatego pytam i poproszę odpowiedź od Allegro...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@logario_ig iiiii .... jakiś dziwoląg im wyszedł  ,to bez sensu , po mojemu chodzi o wprowadzenie na siłę  Orlen - u  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  coś Macie popićkane .

oznacz moderatorów

logario_ig
#12 Orędownik#

@mdrogeria O tutaj jeszcze sobie zobacz, na ten screenshot:

https://help.allegro.com/sell/pl/a/program-dostaw-allegro-delivery-informacje-dla-sprzedajacych-9gze...

To chyba tak ma być, że po trzy One Box-y przyjedzie trzech kurierów...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@logario_ig skaranie , ja i tak zrzucam Łony w E -paka , nie mam zdrowia użerać się z kurierami , Pocztę nadaję od zaplecza , Inpost przyjeżdża , ale problemów od lat praltycznie nie ma , nie wiem jak z Orlenem , ale jutro zapytam czy przyjmuje , ale ostatmoo u nas automatów nastawiali , gzie paczkomat stoi tam i orlenowski również  ,z DHL-e to samo , zielonych mało i nie po drodze ,ale z E-paka jest OK .

oznacz moderatorów