anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One przesyłka nie dostarczona

FH2020
#11 Animator#

Kolejny zwrot klienta z powodu nie dostarczenia przesyłki na czas i znowu Allegro One.

Przesyłka wysłana 11.09.24 o godzinie 13,58, do tej pory nie odebrana przez kuriera. Oczywiście klient w szczegółach zamówienia ma info oczekuje na nadanie , co jest kompletną bzdurą !

Nr przesyłki Allegro A0011ZALX8.

Składam reklamację i w takiej sytuacji Allegro powinno zwrócić dopłatę do Smarta.

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @FH2020. Przepraszam za utrudnienia i opóźnienia. Jeśli chcesz zgłosić reklamację, to proszę, zrób to przez formularz. Wskaż powód reklamacji, kwotę roszczenia i numer zamówienia.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

FH2020
#11 Animator#

Proszę przeprosić klienta i w końcu zrobić porządek z kurierami One, albo nie zmuszać nas do korzystania z tej marnej jakości usługi.

oznacz moderatorów

FH2024
#8 Zapaleniec#

  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_ I kolejny problem Allegro One zamówienie a51c45c0-6613-11ef-a551-4fc12cf14b3f

od 30.08 w drodze ....

„Dzień dobry, Mam problem z Państwa przesyłką. Niestety do dnia dzisiejszego do mnie nie dotarła ( ciągle jest status w dorwczeniu). Allegro twierdzi, że odpowiedzialność za przesyłkę ponosi sprzedawca (tak, dlatego proponuję zastanowić się czy dalej umożliwiać wysyłkę za tego badziewia allegro one.
Ze względu, że przesyłką nie dotarła do mnie chciałbym odstąpić o umowy kupna i proszę o zwrot pieniędzy za zakupiony towar.”

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

@FH2024, skonsultuję tę sprawę z oddziałem i powrócę do Ciebie z dalszymi informacjami, gdy tylko otrzymam odpowiedź.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

FH2024
#8 Zapaleniec#

Przesyłki Allegro A0012416X3, Allegro A001240UZ3 od wczoraj nie zostały odebrane przez kuriera z paczkomatu...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@FH2020 nie bluźnij , zielone budki to nie są paczkomaty 

oznacz moderatorów

FH2024
#8 Zapaleniec#

Przepraszam, oczywiście masz rację.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@FH2024 Dostałam potwierdzenie, że kurier odebrał paczki.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@FH2024 Poprosiłam o weryfikację. Odezwę się, gdy będę wiedzieć więcej.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

FH2024
#8 Zapaleniec#

Cos długo trwa ta weryfikacja, a moje paczki nadal nie odebrane od wczoraj !

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @FH2024. W kwestii przesyłki A0010FI1L3 nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych wyjaśnień od oddziału - paczka najpewniej zostanie uznana za zaginioną. Przepraszam za utrudnienia. 
Poprosiliśmy o pilną odpowiedź w Twojej sprawie.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

KsiegarniaAnika
#8 Zapaleniec#

Mam ten sam problem z kurierem allegro one. Notorycznie paczki są nieodbierane w terminie i najlepsze jest to że praktycznie codziennie tracę czas i wypisuje wiadomości do allegro a oni nic z tym nie robią i jeszcze piszą że kurier nie ma obowiązku według ich regulaminu odbierać paczek. Pytam się w ogóle po co tworzyć firmę kurierską która nie ma obowiązku odbierać paczek. A najgorsze jest to że nie da się tej opcji wysylki usunąć. Chyba musimy zbiorowo jako sprzedający zastanowić się co z tym zrobić. Reklamacje i tak nie są uwzględniane. 

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @KsiegarniaAnika. Przepraszam za opóźnienia. Jeśli masz jakieś oczekujące przesyłki, to proszę, podaj ich numery - przekażę sprawę do oddziału.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

KsiegarniaAnika
#8 Zapaleniec#

Praktycznie codziennie zgłaszam i telefonicznie i emailowo. Dzisiaj również zgłaszałam i niestety nic to nie daje

oznacz moderatorów