anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

AllegroOne śmiech na sali

citymaps
#8 Zapaleniec#

Po co szanowne Allegro oferuje opcję "Dostawa dzisiaj" skoro od 2 dni żaden z kurierów allegro nie raczy nawet podjechać po odbiór przesyłki od nadawcy 😄 I co ja mam Klientowi powiedzieć? 

Swoją drogą nie ma się co dziwić, operatorem dostaw AllegroOne jest Fedex, czyli obok Pocztexu najgorsza firma kurierska w Polsce.

Macie dożywotni ban na opcję AllegroOne w moim panelu dostaw. 

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

kostas11
#21 Demiurg#

@citymaps Witam 😉 nie ma co się gorączkować, odbiór to jedno potem będzie tydzień leżała na magazynie 🙂 Allegro one obsługują dwie firmy UPS i X-press Couriers 🙂

Pamiętaj że od 22 sierpnia trzeba mieć 2 kurierów i 3 punkty do smarta  🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

citymaps
#8 Zapaleniec#

to widzę, że mają to zdywersyfikowane, w Krakowie odbiera zawsze Fedex lub TNT (który należy do Fedexu). Tak, od sierpnia są 3 punkty, na siłę chcą wcisnąć sprzedawcom to badziewne AllegroOne, ale nie tym razem 😄 już prędzej na trzeciego wybiorę pocztex, paczki dojdą po tygodniu uświnione błotem ale przynajmniej dojdą 😄 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@citymaps mam pocztex i zero problemów, trochu się poprawiło zobaczyli że konkurencja nie śpi i wzięli się do roboty 🙂 

Co do Fedex masz rację kiepska firma 😞  Może zrezygnowali z X-press Couriers bo to oni obsługiwali dostawy na dziś 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Potwierdzam do mnie też pocztexy przychodzą bez zarzutu. W dodatku najgrzeczniejsi kurierzy. Jedynie z towarami łatwopsującymi bym uważała w upały, bo jakoś tak dosłownie w ciepłym kartonie dzisiaj odebrałam, a nigdy tak nie miałam nawet w upały. 

oznacz moderatorów

citymaps
#8 Zapaleniec#

kostas11, AnnaG-Antyki: Cieszę się, że u was bez problemu, w krakowskim Pocztexie nadal obowiązuje głęboki PRL. WER Niepołomice obsługujący Małopolskę potrafi mieć 2-tygodniowe obsuwy, szczególnie przed świętami. Potem paczka przez 2 dni ma status "W doręczeniu" a na koniec - cyk - awizo do odbioru na drugim końcu dzielnicy, bo FUPy nie obsługują awizacji kurierskich 😄 Wysłaliśmy już 35 tysięcy przesyłek większością przewoźników na rynku i niestety nadal jedyną W MIARĘ bezproblemową opcją pozostaje InPost i DPD, w porywach DHL. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

wszystko gra na sto..dwa  oby tak dalej

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów

citymaps
#8 Zapaleniec#

Edit: zapytałem Fedex kiedy w końcu przyjadą po odbiór, powiedzieli, że za ten podjazd odpowiada TNT. TNT z kolei nic o tym nie wie. 

Halo, @AllegroOne, ładnie w kulki lecicie 🙂

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@citymaps jakoś nie żałuję, że wywaliliśmy toto z oferty. 😛

@Allegro_One  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ czy jak przy Packecie trzeba na AG pisać, by łaskawie w Czechach doręczyli, to teraz przy przesyłkach AO, trzeba również na AG prosić o odebranie przesyłki?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

JA CIE KRĘCĘ 

mdrogeria_0-1685634353033.png

 

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@citymaps wskaż proszę przesyłki, które oczekują na odbiór. 

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Iście pioruńsko szybka reakcja - po 7 godzinach od napisania posta... 🤣🤣🤣

oznacz moderatorów

citymaps
#8 Zapaleniec#

spoko, na kontakt allegro też nie odpisali, więc stabilnie - równowaga musi być ;D 

oznacz moderatorów

citymaps
#8 Zapaleniec#

Numer przesyłki i opis sytuacji przesłałem w zgłoszeniu na kontakt Allegro, choć odzewu nadal brak. Ale nie kłopoczcie się już, paczkę wyślę do Klienta inpostem. A usłudze AllegroOne życzę dalszych sukcesów 🙂 Szkoda tylko, że to ja oberwę w statystykach wysyłek. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Allegro_One możecie potwierdzić że współpracujecie z samymi najlepszymi kurierami ? Myślałem że to obsługuje tylko Wasz kurier X-press Couriers chyba że kupiliście też Fedex i TNT 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@kostas11 mi to bardziej wygląda na Pana Józka, który oferuje przewozy panien z okolicznych dyskotek w środku nocy 🤣🤣🤣

oznacz moderatorów