anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co się dzieje z przesyłkami ALLEGRO ONE BOX I ONE PUNKT??

Ana_outlet
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, 

mam już jako sprzedawca na Allegro kolejny przypadek przesyłki nadanej Allegro One Box/ Punkt, która w systemie Allegro zawisła gdzieś w przestrzeni i status się nie zmienia od kilku dni. UPS nie jest w stanie pomóc na infolinii, bo numer przesyłki wygenerowany na  Allegro nie jest ich numerem przesyłki i im się w systemie nic nie wyświetla.

Towar zakupiony i opłacony przez kupującego 9.08.2023, przesyłka nadana 10.08. Jedyna zmiana statusu na Allegro to 11.08 godz. 11.05- paczka wyciągnięta przez kuriera z automatu. Na tym koniec. Nawet jeżeli przesyłka dotarła do automatu docelowego, jak klient ma ją odebrać? Status na Allegro się nie zmienił a co za tym idzie informacji o odbiorze wraz z kodem odbioru klient nie otrzyma. Dziś mamy już 16.08. Co robić? To już kolejna taka przesyłka z ALLEGRO ONE BOX/ PUNKT z którą mam taki problem. Co się dzieje z systemem Allegro? Dlaczego nie odświeża na bieżąco Allegro One Box/ Punkt?

NR przesyłki: A0001DT8N4

 

Miałam już taki problem z Allegro One Punkt. Tylko wtedy klient mógł pójść i zapytać, czy ta przesyłka tam rzeczywiście jest. No i była od 2 dni w punkcie czekając na odbiór, a klient nie otrzymał informacji wraz z kodem odbioru. 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

majster_man
#14 Krzewiciel#

Czy allegro przewiduje jakieś rekompensaty za opóźnienia i zaginiecia przesyłek ALLEGRO ONE dla klientow? Było by to mile widziane ze strony klienta jakby otrzymał np. 50 monet.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@majster_man tak wszyscy dostana po równo. Sprzedawca subiektywny komentarz a kupujący monety 😆

oznacz moderatorów

Ana_outlet
#8 Zapaleniec#

Tak to na pewno🤣🤣

oznacz moderatorów

HappyComp
#7 Wielbiciel#

Najlepsze jest to, że ten numer (A0001DT8N4) nie jest numerem śledzenia firmy UPS, na etykietach numer jest dłuższy i zaczyna się od np 1Z i ma 18 znaków, nie wiem czemu on się nie wyświetla. Może ktoś z allegro odpowie.

oznacz moderatorów

Ana_outlet
#8 Zapaleniec#

Dokładnie. UPS rozkłada ręce, bo nie mają nawet dostępu do przesyłki po numerze nadanym przez Allegro. Odsyłają do Allegro, a Allegro nie ma nawet infolinii do szybkiego reagowania na problemy. Ile można pisać posty na forum i czekać po kilka dni na odpowiedź.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

i co będzie ?  Allegro One

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Ana_outlet przepraszamy za trudności!
Przesyłka o podanym numerze została odebrana 16.08.2023 r. o godzinie 19:34. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Allegro_One czyli klient od co najmniej 3 dni cieszy się zakupionym produktem , jeśli coś popićkałem wyprowadź mnie z błędu .

oznacz moderatorów

Ana_outlet
#8 Zapaleniec#

Niestety przeprosiny za utrudnienia nie pomogą ani sprzedającemu ani kupującego one nie interesują. Jak można czekać po 5-7 dni na aktualizacje statusu przesyłki? UPS dostarcza przesyłki ekspresowo, a one leżą po 2-3 dni w punkcie i kupujący nawet o tym nie wie. Jak ma wiedzieć, skoro Allegro nie aktualizuje statusu przesyłki?? Klient nie otrzymuje wiadomości z kodem odbioru, chociaż przesyłka już czeka. Ile to będzie trwało? ALLEGRO stwórzcie infolinie do szybkiej obsługi reklamacji i sprawdzania statusu przesyłek. Czas najwyższy!!!

oznacz moderatorów

Ana_outlet
#8 Zapaleniec#

Nadana 10.08. Ile dni minęło? Ile leżała w docelowym paczkomacie?

oznacz moderatorów