anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mozna nadać przesyłke przez One box w innym mieśćie niż podany do etykiety?

MAMY ROZWIĄZANIE!
judea100
#8 Zapaleniec#

Witam, klient wpisał błędne dane miejsca nadania , wybrał miasto 70km od mnie, w mojej miejscowości są dwa punkty ale nie wiem czy mozna nadac w każdym punkcie, w przypadku InPostu można nadac z każdego paczkomatu w całej Polsce mimo wskazania na konkretny paczkomat w danej miejscowości. Prosze o odpowiedź

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33
Halfrunt
#19 Nestor#

@NOEMINIA Podaj numer zamówienia i/lub przesyłki, niech @Allegro_One również i to sprawdzi.

Tu awaria goni awarię. 

oznacz moderatorów
NOEMINIA
#3 Debiutant#

 A00021T797 To numer przesyłki której dotyczy problem. Pilne do rozwiązania @Allegro_One

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@NOEMINIA etykieta jest już usunięta i możesz ponownie ją wygenerować wybierając taki automat paczkowy z którego możesz nadać przesyłkę. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Kazimierz_INB
#2 Obserwator#

Pytanie do sposobu wysyłki, kupujący wybrał sposób dostawy allegroOneBox w moje miejscowosci nie ma automatu AllegroOneBox najbliższy automat mam 70 km ode mnie.
Czy taka paczę mogę nadać w Allegr One Punkt np w Furgonetce ?

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Kazimierz_INB   Możesz.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kazimierz_INB nie, Allegro One Punkt może nie przyjąć tej przesyłki. 
Przesyłkę należy nadać w wybranym podczas generowania etykiety Allegro One Box, jeśli nie masz takiego automatu w pobliżu to tej metody dostawy nie powinno być w Twoich ofertach. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
NOEMINIA
#3 Debiutant#

la_nika sprawdziłam, niestety należy całkowicie usunąć tę etykietę z allegro one box na allegro one punkt. Bo w moim mieście jest tylko ta forma wysyłki. Dziękuję za pomoc. 

oznacz moderatorów
NOEMINIA
#3 Debiutant#

Proszę o anulowanie etykiety i zamianę na allegro one punkt lub w ogóle zmienić na inną opcję wysyłki np. inpostem. Kupująca się zgodziła. Rozmawiałam telefonicznie.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@NOEMINIA etykieta już jest usunięta, ale nie mamy możliwości zmiany metody dostawy, aby zrobić to przez Allegro Lokalnie, kupująca powinna jeszcze raz złożyć zamówienie i wybrać inną metodę dostawy. Inne rozwiązanie to nadanie przesyłki poza Allegro Lokalnie (ale wtedy cena dostawy będzie wyższa). 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
bertagira
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, mam identyczny problem mieszkam w Opolu, a etykietę  do nadania generuje mi na Allegro One Box AL006DOA3 Maja 20 K, 55-200 Oława. 

Nie mogę zmienić punktu na Opole, etykiety nie wygenerowałam, doszłam do potwierdź swoje dane i wybierz punkt nadania. 

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@bertagira Cześć. 🙂 Udostępniłaś metodę wysyłki "Allegro One Box", ale w Twoim mieście (w Opolu) nie ma ani jednego automatu paczkowego Allegro One Box (dlatego na etykiecie widnieje inne miasto). Mapę z dostępnymi automatami znajdziesz tutaj: https://allegro.pl/kampania/one/znajdz-nas 

Nie ma możliwości zmiany metody wysyłki, dlatego skontaktuj się z kupującą, wyjaśnij jej sytuację i wystaw ofertę ponownie (tym razem udostępnij metody, które możesz realizować z Opola). 

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Rozwiązanie jest bardzo proste.  Trzeba usunąć OneBox z dostaw i problem będzie rozwiązany i wszyscy z tego będą zadowoleni.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
Break1997
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

 

Czy mogę prosić o zmianę punktu nadania w automacie Allegro One Box dla zamówienia A000B6KHL1? Proszę o zmianę na Allegro One Box przy Fryderyka Joliot-Curie 7A, 02-646 Warszawa. Czy istnieje taka możliwość?

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Break1997 bardzo mi przykro, ale nie ma takiej możliwości. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów