anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mozna nadać przesyłke przez One box w innym mieśćie niż podany do etykiety?

MAMY ROZWIĄZANIE!
judea100
#8 Zapaleniec#

Witam, klient wpisał błędne dane miejsca nadania , wybrał miasto 70km od mnie, w mojej miejscowości są dwa punkty ale nie wiem czy mozna nadac w każdym punkcie, w przypadku InPostu można nadac z każdego paczkomatu w całej Polsce mimo wskazania na konkretny paczkomat w danej miejscowości. Prosze o odpowiedź

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33
Client:44052296
#21 Demiurg#

@judea100 od kiedy klient podaje adres nadania. Nadanie w allegro one chyba tez niema znaczenia 

A już się nie pytałeś oto w innym wątku?

oznacz moderatorów
judea100
#8 Zapaleniec#

Mam podany zupełnie inny adres nadania niż zazwyczaj, mieszkam w Nowej Soli a mam podany Lubin i nie mogę zmienic na Nowa Sól, pomimo,że sa dwa dostepne punkty, może ktoś pomóc? ktoś kto ma wiedze na temat nadania One Box?czy jak podam adres Lubina będe mogła nadac w Nowej Soli?

oznacz moderatorów
judea100
#8 Zapaleniec#

Czy to mozliwe,że klient wybrał Allegro One box, a Allegro One Punkt (Furgonetka ) lub Epaka już nie działa i dlatego przekierowała do innej miejscowości?Czy to jest to samo czy nie to samo?

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Niechaj w poniedziałek @Allegro_One się zainteresuje twoim problem.

Jeśli o minie chodzi, nie będę oferował  klientom tej usługi dostawy, tak długo jak to tylko możliwe.

oznacz moderatorów
judea100
#8 Zapaleniec#

Czy ktos może mi pomóc????Jak mam zwrócić pieniądze,żeby allegro lokalnie mi zwróciło prowizję, nie będę jeżdzic po całej Polsce,aby nadac paczkę 70km od mnie

oznacz moderatorów
Allegro_One
Ekspert Allegro

@judea100 prosimy podaj numer przesyłki, której to dotyczy. 
To nie kupujący podaje adres nadania tylko sprzedający  podczas generowania etykiety. 

oznacz moderatorów
judea100
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzwoniłam do allegro do działu przesyłek- pani SPECJALISTA powiedziała,że sie nie da nadać bo allegro box to nie to samo co alegro one punkt(w Nowej Soli tylko takie punkty są)Przystwarzacie Państwo ludziom problemy i jeszcze za to bierzecie pieniądze, a zeby ktoś pomógł to nikogo nie ma

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@judea100 

Zamiast wypisywać tutaj i wydzwaniać idź i po prostu nadaj. Ja nadaję gdzie się da, nawet 200 km od domu i nie ma znaczenia czy to punkt czy box. Nadaję w automatach, w Auchan i w zwykłym warzywniaku też. Nigdy nie miałam problemów.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kaliope_Brzeg czy Twoje przesyłki są nadawane z Allegro Lokalnie? 
Nie można zmienić miejsca ani sposobu nadania, a punkt może nie przyjąć takiej przesyłki. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@la_nika 

To co za geniusz wymyślił, żeby na Lokalnie udostępnić tylko Allegro One Box skoro całe opolskie nie ma ani jednego automatu, podkarpackie chyba też nie? Teraz zrobi się tutaj ściana płaczu na etykiety, które ustawiają nadanie kilkadziesiąt kilometrów od miejsca zamieszkania. A ja myślałam, że gorzej się już nie da....

_____________
Kama
oznacz moderatorów
judea100
#8 Zapaleniec#

Wiesz o czym piszesz???bo nie usmiecha mi się taszczyc 2 duże paczki pieluch na drugim końcu miasta,żeby ktoś mi powiedział,że nie da rady.....

oznacz moderatorów
actp-sklep
#9 Pomysłodawca#

Jeśli to przesyłka z Allegro Lokalnie to tam obowiązują tylko BOXY! Nie można podobno nadawać z punktów, ani do punktów. To usługa Allegro One BOX (i nic poza tym, żaden punkt/kurier itp). Problemem jest to, że użytkownicy nie są dostatecznie wyraźnie informowani, że na allegro lokalnie usługa działa inaczej niż na zwykłym allegro i pojawiają się poważne problemy przy wysyłce, jeśli klient zażyczy sobie dostawę do zielonego automatu.

oznacz moderatorów
judea100
#8 Zapaleniec#

Nie wygenerowałam etykiety bo mam punkt nadania w Lubinie a mieszkam w Nowej Soli, nie mogę zmienić danych nadania bo w mojej miejscowości jest punt nadania one punkt Furgonetka lub One punkt Pakersi. Prawdopodobnie system sam przekierował to najbliższego punktu na mapie. Pytanie brzmi,że jeśli mam punkt nadania w innej miejscowości do paczkomatu czyli ONE BOX czy mogę nadać w One Punkt?proste pytanie

oznacz moderatorów
judea100
#8 Zapaleniec#

Co z pani za speclista,że  nie potrafi pani pomóc ludziom, którzy zadaja tutaj podobne pytania. Jka pani nie wie co prosze próbnie wydrukowac etykietę z Krakowa i nadać w Warszawie i mi pani odpowie czy to działa czy nie, bo ja na to nie mam czasu

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@judea100 nie jestem pewna do kogo odnosi się twoja wiadomość, ale jeszcze raz dla pewności: Allegro One Box i Allegro One Punkt to dwie różne metody dostawy i nie można ich pomieszać. 
Czyli odpowiedź na to proste pytanie to: nie, nie możesz nadać przesyłki Allegro One Box w Allegro One Punkt.  
Przesyłkę należy nadać w wybranym podczas generowania etykiety Allegro One Box, jeśli nie masz takiego automatu w pobliżu, to tej metody dostawy nie powinno być w Twoich ofertach. 
Niestety nie podałaś żadnych szczegółów, a na koncie z którego piszesz nie masz żadnej aktualnej sprzedaży ani na Allegro ani na Allegro Lokalnie co uniemożliwia sprawdzenie szczegółów Twojego problemu i skuteczną pomoc. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
judea100
#8 Zapaleniec#

Wczoraj oddałam klinetowi środki, może pani napisać do kogo i gdzie mam napisac o zwrot prowizji?Musze dołączyc potwierdzenie przelewu, chodzi oczywiście o allegro lokalnie.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@judea100 Napisz wiadomość przez formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d i daj znać, o które zamówienie chodzi (wystarczy data sprzedaży) 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
judea100
#8 Zapaleniec#

dziekuje za pomoc

oznacz moderatorów
NOEMINIA
#3 Debiutant#

Mam taki sam problem. Proszę o pomoc. Co zrobić?

oznacz moderatorów