anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mozna nadać przesyłke przez One box w innym mieśćie niż podany do etykiety?

MAMY ROZWIĄZANIE!
judea100
#8 Zapaleniec#

Witam, klient wpisał błędne dane miejsca nadania , wybrał miasto 70km od mnie, w mojej miejscowości są dwa punkty ale nie wiem czy mozna nadac w każdym punkcie, w przypadku InPostu można nadac z każdego paczkomatu w całej Polsce mimo wskazania na konkretny paczkomat w danej miejscowości. Prosze o odpowiedź

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33
Halfrunt
#18 Luminarz#

@NOEMINIA Podaj numer zamówienia i/lub przesyłki, niech @Allegro_One również i to sprawdzi.

Tu awaria goni awarię. 

oznacz moderatorów
NOEMINIA
#3 Debiutant#

 A00021T797 To numer przesyłki której dotyczy problem. Pilne do rozwiązania @Allegro_One

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@NOEMINIA etykieta jest już usunięta i możesz ponownie ją wygenerować wybierając taki automat paczkowy z którego możesz nadać przesyłkę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Kazimierz_INB
#2 Obserwator#

Pytanie do sposobu wysyłki, kupujący wybrał sposób dostawy allegroOneBox w moje miejscowosci nie ma automatu AllegroOneBox najbliższy automat mam 70 km ode mnie.
Czy taka paczę mogę nadać w Allegr One Punkt np w Furgonetce ?

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Kazimierz_INB   Możesz.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kazimierz_INB nie, Allegro One Punkt może nie przyjąć tej przesyłki. 
Przesyłkę należy nadać w wybranym podczas generowania etykiety Allegro One Box, jeśli nie masz takiego automatu w pobliżu to tej metody dostawy nie powinno być w Twoich ofertach. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
NOEMINIA
#3 Debiutant#

la_nika sprawdziłam, niestety należy całkowicie usunąć tę etykietę z allegro one box na allegro one punkt. Bo w moim mieście jest tylko ta forma wysyłki. Dziękuję za pomoc. 

oznacz moderatorów
NOEMINIA
#3 Debiutant#

Proszę o anulowanie etykiety i zamianę na allegro one punkt lub w ogóle zmienić na inną opcję wysyłki np. inpostem. Kupująca się zgodziła. Rozmawiałam telefonicznie.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@NOEMINIA etykieta już jest usunięta, ale nie mamy możliwości zmiany metody dostawy, aby zrobić to przez Allegro Lokalnie, kupująca powinna jeszcze raz złożyć zamówienie i wybrać inną metodę dostawy. Inne rozwiązanie to nadanie przesyłki poza Allegro Lokalnie (ale wtedy cena dostawy będzie wyższa). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
bertagira
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, mam identyczny problem mieszkam w Opolu, a etykietę  do nadania generuje mi na Allegro One Box AL006DOA3 Maja 20 K, 55-200 Oława. 

Nie mogę zmienić punktu na Opole, etykiety nie wygenerowałam, doszłam do potwierdź swoje dane i wybierz punkt nadania. 

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@bertagira Cześć. 🙂 Udostępniłaś metodę wysyłki "Allegro One Box", ale w Twoim mieście (w Opolu) nie ma ani jednego automatu paczkowego Allegro One Box (dlatego na etykiecie widnieje inne miasto). Mapę z dostępnymi automatami znajdziesz tutaj: https://allegro.pl/kampania/one/znajdz-nas 

Nie ma możliwości zmiany metody wysyłki, dlatego skontaktuj się z kupującą, wyjaśnij jej sytuację i wystaw ofertę ponownie (tym razem udostępnij metody, które możesz realizować z Opola). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Rozwiązanie jest bardzo proste.  Trzeba usunąć OneBox z dostaw i problem będzie rozwiązany i wszyscy z tego będą zadowoleni.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
Break1997
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

 

Czy mogę prosić o zmianę punktu nadania w automacie Allegro One Box dla zamówienia A000B6KHL1? Proszę o zmianę na Allegro One Box przy Fryderyka Joliot-Curie 7A, 02-646 Warszawa. Czy istnieje taka możliwość?

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Break1997 bardzo mi przykro, ale nie ma takiej możliwości. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów