anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego bez mojej wiedzy Allegro udostępnia dostawę Allegro One Box na Allegro Lokalnym?

Online-kauf
#10 Popularyzator#

No właśnie jak w temacie, dlaczego bez mojej wiedzy Allegro udostępnia dostawę Allegro One Box na Allegro Lokalnym? Najczęściej korzystam z paczkomatów Inpost, bo blisko, szybko i sprawnie bez zbędnych problemów. Aż tu nagle zonk, bo kupujący wybrał Allegro One Box oddalony ode mnie o ponad 70 km! I teraz uwaga, bo to ze strony Allegro została nagle ta opcja dołączona do ofert więc sobie sprawdźcie czy też tak macie. Nie we wszystkich ofertach, ale w tych chyba z ostatnich 2 miesięcy. Ja sobie to już odhaczyłam, ale z tym problemem musiałam się zmierzyć. Napisałam w te sprawie do Allegro nawet dwukrotnie wczoraj i dziś:
"Dzień dobry, chcę zmienić paczkomat Allegro One na najbliższy dla mnie, czyli w Bytowie. W tej chwili mam jedynie możliwość wysyłki do punktu oddalonego ode mnie o ponad 70 km. Nie mogę zmianić na inny punkt w ustawieniach przed wygenerowaniem etykiety, ponieważ na mapie nie ma widocznego żadnego punktu Allegro One. Proszę ponownie o pilną pomoc, ponieważ klient czeka na towar. Pozdrawiam" i mimo że sprawa była pilna, to pozostaje bez odpowiedzi. Telefonicznie miły pan również sptwierdził, że w tej sytuacji dobrego rozwiązania nie ma. Opisuję sprawę zwłaszcza dla tych, który nie mają pojęcia, że ktoś z Allegro im grzebie przy dostawach bez żadnego powiadomienia i tym samym naraża na kłopoty.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

I masz ale nie we wszystkich.

oznacz moderatorów

Online-kauf
#10 Popularyzator#

Rozwiń odpowiedź, bo nie do końca zrozumiałam. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie w każdej ofercie masz tą metodę dostawy Allegro One.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@Online-kauf 

Ale paczki się nadaje z każdym One.

Ja tu czegoś nie pojmuje. Piszesz tak:

"bo kupujący wybrał Allegro One Box oddalony ode mnie o ponad 70 km!"

po czym piszesz tak

"Dzień dobry, chcę zmienić paczkomat Allegro One na najbliższy dla mnie, czyli w Bytowie. W tej chwili mam jedynie możliwość wysyłki do punktu oddalonego ode mnie o ponad 70 km.

Chociaż nic nie rozumie to

1) https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/allegro-one/allegro-one-jak-przygotowac-i-nadac-przesylke... tutaj jakie są możliwości nadania One Box.

2) Dziewczynki, czy to prawda że sami włączyliście na AL ludziom One Boxa?

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

 

 

oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

Przy wystawianiu oferty Allegro One jest zaptaszkowane.. pewnie nie odznaczyłaś.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Online-kauf @serwis-texas nie dodajemy automatycznie metod dostawy Allegro One na Allegro Lokalnie. 
Prawdopodobnie nie odznaczyłaś ich podczas wystawiania oferty, dlatego była dostępna. Na Allegro Lokalnie możesz nadać przesyłkę tylko w wybranych podczas nadawania automacie paczkowym. 
(edytowano) 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

@la_nika "Dodam, że możesz nadawać przesyłki w dowolnym automacie paczkowym."

Niestety, po wygenerowaniu etykiety można nadać tylko w tym, który się zaznaczyło jako nadawczy 😞

all_one.jpg

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@vonNogay @Online-kauf tak, przepraszam, mój błąd.
W przypadku Allegro Lokalnie, przesyłkę można nadać tylko w wybranym automacie paczkowym. 
Dziękuję @vonNogay, edytowałam swoją poprzednią wypowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów