anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostawa Allegro one box punkt

Sklep-Boma
#9 Pomysłodawca#

Witam, proszę o informację o Allegro one box, punkt. W moim mieście nie obsługuje Allegro one kurier. Czy mogę paczki Allegro one oddawać do każdego punktu, który obsługuje kurier UPS? (nie zawsze bowiem gdy się zamówi podjazd oni przyjeżdżają)

drugie pytanie: na stronie znalazłam informację, że max. wymiary dla paczek Allegro box, punkt to 64x41x38. Mam sporo towaru, który jest większy od tych wymiarów, a w moich obecnych cennikach wyświetla się informacja, że stracę smarta, dlaczego? Mam w tych cennikach punkt dpd i punkt dhl ale tam są o wiele większe maksymalne wymiary przesyłek. (dpd najdłuższy bok 100 cm, DHL najdłuższy 80 cm) Proszę zatem o wyjaśnienie. Dziękuję  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Sklep-Boma przepraszam, że czekałeś na odpowiedź!
Bezpłatnie możesz nadać przesyłki Allegro One Box i Allegro One Punkt w automatach paczkowych Allegro One Box lub w stacjonarnych punktach Allegro One Punkt, czyli w Salonikach Kolportera, punktach epaka.pl, Furgonetka, Auchan, Pakersi lub zamawiać jednorazowe podjazdy kuriera. Nie ma niestety możliwości nadania przesyłek w punkcie UPS. 

Jeśli chodzi o przedmioty, które ze względu na gabaryty nie mieszczą się w wymaganych punktach odbioru czy automatach paczkowych, to aby nie utracić oznaczenia Smart! w tych ofertach konieczne jest usunięcie wszystkich metod dostawy do punktów odbioru lub automatów paczkowych. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Sklep-Boma
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za informację i wytłumaczenie. Jest jeszcze jedna kwestia, w najbliższym mnie punkt nadania Pakersi kurier odbiera paczki przed godziną 11.00 (informacja od pracownika tego punktu) Mam w swoich ofertach wysyłki tego samego dnia kupując do godziny 13.00 co mam zrobić w tym wypadku bo Paczki Allegro one nie jestem w stanie tak nadać. Wiem, że mogę zaznaczyć prze tych paczkach godzinę do której można zakupić aby wyszła tego dnia ale nikt nie zagłębia się w to tylko widząc kup do 13.00 uważa, że przy każdym przewoźniku to obowiązuje. 

Dziękuję za odpowiedź i Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Sklep-Boma rozumiem Twoje podejście, ale najważniejsze jest, aby w ofertach widoczne były odpowiednie i zgodne z prawdą czasy do których kupujący może złożyć zamówienie z dostawą tego samego dnia. Więc pomimo tego, że może się zdarzyć, że kupujący pomyśli, że zamawiając z metodą Allegro One do 13:00 otrzyma przesyłkę tego samego lub następnego dnia to w Twojej ofercie powinna być podana 11:00, jeśli wiesz, że tylko przesyłki nadane do tej godziny zostaną faktycznie odebrane tego samego dnia.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Sklep-Boma
#9 Pomysłodawca#

W takim razie gdy zaznaczę przy tej metodzie max 11.00 i jeśli dostane negatywa za to, że klient nie czyta a "pomyśli" jak to opisałaś czy usuniecie go? 

Ostatnie pytania, w jaki sposób będą wracały zwroty do mnie? będzie je przywoził kurier UPS ? 

I kiedy macie zamiar wprowadzić Allegro one Kuriera na całą Polskę? Bo na chwilę obecną mnóstwo sprzedawców z całej Polski z mniejszych miast tylko straci poprzez dodanie tej metody, bo niestety nie jest to przemyślane ani doprecyzowane 😞 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia 

oznacz moderatorów