anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie nadać paczkę

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:73268938
#7 Wielbiciel#

  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_ Mam wysłać przedmiot ale ktoś czy coś ustawił mi punkt nadania w odległym mięście- 150 km od mojego miejsca 

prosze o anulowanie nadania i etykiety

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:73268938 trzeba jechać 150 km 😄

Jeśli to sprzedaż na Lokalnie i One Box to nadasz je tylko w automatach, stąd pewnie przydzielił CI najbliższy bo w wielu miejscach kraju są takie dziury, tych paczek nie nadasz w punktach więc anulowanie etykiety nic nie zmieni, dogadaj się z kupującym, oddaj mu kasę przez allegro i niech kupi ponownie, a Ty usuń z oferty One Box 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:73268938
#7 Wielbiciel#

Dziękuję

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:73268938 sprawdź na mapie https://allegro.pl/kampania/one/znajdz-nas tylko zaznacz One Box zobaczysz gdzie masz najbliżej 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

A tam przypadkiem nie trzeba dokładnie w tym boxie nadawać? Chyba coś mi się tak obiło o uszy. Swoja drogą rzeczywiście coś im tam szwankuje. Raz zapomniałam to odznaczyć i to samo, są punkty 25km ode mnie ale oczywiście system ustawił taki 60km dalej. Skończyło się anulowaniem i ponownym zakupem inpost. Normalnie zbrzydło mi już odznaczanie tego badziewia w każdej ofercie...

oznacz moderatorów