anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak można zmienić punkt nadania Allegro One Box, bo przypisało mi najbliższy punktowi zamieszkania

arcade_tn
#7 Wielbiciel#

jak można zmienić punkt nadania Allegro One Box, bo przypisało mi najbliższy punktowi zamieszkania a wygodniej mi wysłać z innego miejsca, w inpost można wysłać paczkę w dowolnym punkcie, a Allegro One Box trzeba wysłać w puncie zdefiniowanym wcześniej.

oznacz moderatorów
226 ODPOWIEDZI 226

Client:37475131
#7 Wielbiciel#
  • Dzień dobry. Proszę o anulowanie etykiety AL294KR1
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:37475131 Podałaś numer automatu. Podaj proszę numer przesyłki lub zamówienia.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:55686921
#2 Obserwator#

Cześć , mam podobny problem, nie mogę nadać wysyłki z przypisanego punktu nadania... mogłabyś usunąć etykietę zebym mogła wygenerować ją ponownie ?

oznacz moderatorów

kolomix
#7 Wielbiciel#

Proszę o usuniecie etykiety b mam 150 km do tego pkt a najablizszy mam 150 m o domu

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kolomix Czy chodzi o etykietę wygenerowaną jeszcze w grudniu (A000B5VGI8)?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kolomix
#7 Wielbiciel#

Tak ale wygenerowałem ja dopiero dziś. Nie było mnie przez świeta i pisałem do kupującemu ze wyśle później i się zgodził.

oznacz moderatorów

kolomix
#7 Wielbiciel#

i co da sie cos z tym zrobić ?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@kolomix Etykieta została anulowana. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Janos333
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. Ja również chciałbym poprosić o anulowanie etykiety A000D5BEJ1. Za pomocą Allegro One Box wysyła pierwszy raz i nie spodziewałem się takich problemów. Chciałbym wysłać z automatu AL032WA1

oznacz moderatorów

Janos333
#8 Zapaleniec#

Kupujący właśnie zrezygnował z zakupu, więc problem stał się nieaktualny. Przepraszam.

oznacz moderatorów

Client:43108982
#2 Obserwator#

Dzień dobry, mam podobny problem, wygenerowało mi etykietę ze Szczecina, zupełnie automatycznie, a proszę o możliwość wygenerowania etykiety z miejsca w którym zamieszkuje(Gdansk). Poproszę o poradę.

oznacz moderatorów

Client:43108982
#2 Obserwator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  witam czy jest opcja zmiany lokalizacji allegrobox. Proszę a anulowanie etykiety kod 1863B272. Dziękuję uprzejmie. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:43108982 Widzę na Twoim koncie anulowaną etykietę. Rozumiem, że to właśnie o tę chodziło i problem został już rozwiązany.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Kanye5
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_ @nat_not  bardzo proszę o anulowanie etykiety 16CB4A79, ponieważ nie jestem w stanie nadać z tego miejsca. Dziękuję 

oznacz moderatorów

Kanye5
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika bardzo proszę o anulowanie etykiety 16CB4A79, ponieważ nie jestem w stanie nadać z tego miejsca. Dziękuję 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Kanye5 Etykieta została już anulowana

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Janos333
#8 Zapaleniec#

Ja mam pytanie bardziej ogólne, tak na przyszłość:
- Czy istnieje inny sposób anulowania etykiety niż prośba tu na forum?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Janos333 Tak, możesz pisać do nas np. przez formularz kontaktowy lub czat: https://allegro.pl/pomoc/kontakt 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

KejtiBG
#2 Obserwator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  bardzo proszę o anulowanie etykiety A000F263V1 Niestety został mi narzucony paczkomat nadawczy, do którego nie mam jak aktualnie dotrzeć. Za to mam pod nosem inny paczkomat, z którego nie mogę skorzystać bo inny został mi narzucony odgórnie 😞

oznacz moderatorów

KejtiBG
#2 Obserwator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  sprawa nieaktualna, udało się to załatwić poprzez formularz kontaktowy. Pozdrawiam

oznacz moderatorów