anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wyłączyć Allegro One Kurier?

autoczesci_wpr
#7 Wielbiciel#

Allegro na siłę promując to swoje **piiip**iane Allegro One włączyło mi w cenniku "One Kurier (własny kurier Allegro)"  Nie można tego wyłączyć bo jest komunikat "przewoźnik zawsze włączony" Wcześniej dla tego cennika nie było kuriera Allegro bo paczki nadawane są też z adresu gdzie kurierzy Allegro nie obsługują tego terenu. Jak to wyłączyć? W innym cenniku może być kurier Allegro o tam akurat jest Allegro kurier. Cenniki były zrobione pod magazyny. Zmienili mi to tylko na jednym koncie a na pozostałych jest po staremu. Ktoś miał podobny problem

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@autoczesci_wpr Po pierwsze, proszę Cię o zachowanie kultury wypowiedzi.

Druga sprawa to Kurier One - ta opcja była uruchamiana na podstawie kodu pocztowego wskazanego w książce adresowej. Zgłosiłam prośbę o wykluczenie konta, z którego piszesz, z tej formy dostawy. Proszę, podaj mi kod pocztowy magazynów, o których wspomniałeś. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

autoczesci_wpr
#7 Wielbiciel#

Z tego konta są 3 różne kody nadania paczek 05-800, 87-800 oraz 42-226 Wcześniej ten problem był rozwiązany poprzez różne cenniki. Dla 05-800 może zostać Allegro One Kurier ale dla pozostałych kodów NIE bo będzie problem nadaniem paczki. Jak mam to ustawić? Jeśli się nie da tego rozdzielić to proszę odgórnie wyłączyć na całym koncie a najlepiej od razu na wszystkich powiązanych kontach czyli autoczesci_wpr_1 oraz autoczesci_wpr_2

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@autoczesci_wpr Mogę poprosić o wyłączenie obowiązkowości metody Kurier One na Twoim koncie i wtedy będziesz mógł w wybranym cenniku tę metodę usunąć, a w pozostałych zostawić. Czy takie rozwiązanie Cię satysfakcjonuje? 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

autoczesci_wpr
#7 Wielbiciel#

Oczywiście! Najlepiej od razu na wszystkich powiązanych kontach tak aby mieć możliwość wyboru jakie formy dostawy dla danego cennika. Proszę o szybkie działanie bo już sprzedał się produkt z magazynu, gdzie nie ma Allegro One

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@autoczesci_wpr Jasne, już się tym zajmuję. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

coffee-world
#10 Popularyzator#

ciekawe, że u nas od zawsze jest jeden kod, który nie jest obsługiwany i dalej rzuca paczkami.....

oznacz moderatorów