anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kupujący twierdzi że nie otrzymał paczki.

BCGEnterprise
#11 Animator#

Przesyłka do Czech allegro One kurier, Pani zakupiła towar 9lutego, towar dostarczony 12 lutego, 14 lutego zapytała kiedy wyślemy, odpisałam, że do Pani już dostarczono i wysłałam historię przesyłki. W dniu dzisiejszym Pani pisze, że nie dotarła ani nawet sąsiedzi nie widzieli. Faktycznie dziwnie wygląda historia przesyłki bo nie ma informacji o sortowni zagranicznej...  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   jaka jest możliwość sprawdzenia całej drogi tej przesyłki? A000EX3UX6 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

az1rael
#21 Demiurg#

Pokaż tracking tej paczki 

oznacz moderatorów

BCGEnterprise
#11 Animator#

Zrzut ekranu (269).png

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@BCGEnterprise Rozumiem, że chodzi o zamówienie nr eb839ec0-c012-11ee-ab52-2d7612e06f1d. Widzę przy nim dwie paczki. Jedna wróciła (A000E5XV08), a druga jest doręczona (A000EX3UX6). Czy kupująca jest na pewno świadoma, że była wysłana druga paczka?

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

BCGEnterprise
#11 Animator#

Jest świadoma bo wpłaciła za ponowną wysyłkę .

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@BCGEnterprise Poprosiłam odpowiedni zespół o weryfikację tej sprawy. Gdy będę wiedzieć więcej, odezwę się ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

BCGEnterprise
#11 Animator#

Bardzo dziękuję .

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@BCGEnterprise Dostałam informację, z której wynika, że oba numery przesyłek, które Ci podałam dotyczą tak naprawdę jednej paczki. Pierwszy numer to przesyłka nadana do kupującej, a drugi - ten który wskazałeś - to przesyłka zwrotna do Ciebie.

Nie mamy więc informacji o drugiej, nadanej przez Ciebie paczce. 

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów