anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurier Allegro One dostawa dziś

MAMY ROZWIĄZANIE!
Mamma_Terra
#8 Zapaleniec#

Hej, mam pytanie albo żale 😉 Klient zamówił paczkę kurier allegro one z dostawą dziś - nadałam paczkę była opcja - bez podjazdu kuriera - do wyboru - jako, że mam automat pod sklepem, wybrałam tą opcję, i tu automat wyrzucił komunikat, żebym podała prawidłowy nr paczki, zadzwoniłam na infolinię, a Pan powiedział, że jeżeli Klient zamówił z dostawą dziś, to muszę zamówić podjazd kuriera... moje pytanie - dlaczego w ogóle opcja "bez podjazdu kuriera" jest w takim razie do wybrania? Musiałam wygenerować nową etykietę bo tamta była już nie edytowalna, za co z pewnością Allegro mnie podliczy.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
az1rael
#21 Demiurg#

Nie wiem czy klient zdaje sobie sprawę co zamówił bo "dziś" nie oznacza że dziś dojdzie bo w regulaminie usługi czas doręczenia 2 dni robocze więc zapłacił za nie dziś

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Mamma_Terra Na przyszłość dodam, że dla wygenerowanej etykiety możesz zamówić podjazd w zakładce "zamówione przesyłki". Opcja jest wyświetlana, ponieważ nie wszyscy zamawiają podjazd jednorazowy - posiadają stałe zlecenie podjazdu. Opłata jest pobierana w momencie nadania przesyłki. Samo jej wygenerowanie jest bezpłatne. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Mamma_Terra
#8 Zapaleniec#

Ok, mam jeszcze jedną kwestię - klient wybrał metodę dostawy Allegro One Kurier dostawa dziś do automatu paczkowego, niestety spóźniłam się z zamówieniem w dniu dzisiejszym kuriera - czy w takim wypadku, automat paczkowy się otworzy, czy muszę zamówić podjazd kuriera na jutro? A może mogę w jakiś sposób zmienić sposób dostawy tak żeby pozostawić jednak przesyłkę w automacie paczkowym?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Mamma_Terra jeśli kupujący wybrał metodę Allegro One Kurier paczkę musi odebrać kurier. W tej sytuacji kupujący musiał by anulować to zamówienie i złożyć nowe, z dostawą do Allegro One Box. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Mamma_Terra
#8 Zapaleniec#

Dzięki 🙂

oznacz moderatorów