anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurier Allegro one nie przyjechał po paczki

smykowo24_pl
#9 Pomysłodawca#

Kurier nie przyjechał po paczki. Sprawa zgłoszona o 15…. Dobrej pory brak odpowiedzi czy paczki zostaną odebrane… 

oznacz moderatorów
34 ODPOWIEDZI 34

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@smykowo24_pl W związku ze zwiększeniem liczby obsługiwanych kodów pocztowych w ramach sieci Allegro One Kurier, mogą pojawić się opóźnienia związane z dostawami i odbiorami paczek. Bardzo przepraszam za utrudnienia — robimy wszystko, żeby sytuacja się unormowała jak najszybciej. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

smykowo24_pl
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka Tylko co mam powiedzieć Klientom ? I co ze statystykami ? 

 

Bardzo ważna paczka - klientka prosiła o szybką wysyłkę A000I4I649  44829320-e2da-11ee-ab10-83c3b4caa6d1  proszę  o poinformowanie jej - że opóźnienie nie jest z naszej winy - proszę o kopię wiadomości przesłać do nas.

Następne dwie - również proszę o informację dla klientów !

 A000I4K298 3ab70500-e47a-11ee-92d0-6b52e4b52aae

Allegro A000I4J8K6  254e4e10-e37d-11ee-8fb2-31304f20e823

 

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@smykowo24_pl Jeśli sobie życzysz, mogę zgłosić zamówienia do wykluczenia z Jakości. Zgłoszę też do odpowiedniego zespołu konieczność kontaktu z klientami. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

smykowo24_pl
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka

tak poproszę, i proszę szczególną uwagę zwrócić na to zamówienie, które dla Klienta było pilne - może udałoby się je jutro wieczorem dostarczyć …. O ile jutro ktoś odbierze paczki …

oznacz moderatorów

smykowo24_pl
#9 Pomysłodawca#

Witam, proszę o potwierdzenie, że klienci zostali poinformowani  o opóźnieniach z winy Allegro, oraz o wykluczeniu zamówień i przesyłek z jakości.

 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@smykowo24_pl Jak ktoś chce coś pilnie to nie powinien wybierać takich form dostawy a tylko te sprawdzone co gwarantują taką dostawę. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@smykowo24_pl Tak, napisaliśmy do nich w sprawach 40854800, 40854830 i 40854855 (wiadomości znajdą na skrzynkach mejlowych). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

smykowo24_pl
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka  do tej pory nie mam informacji czy paczki zostaną dzisiaj odebrane - od wczoraj nie dostałam żadnej odpowiedzi ... dzwoniłam na infolinię dzisiaj ponownie o 10:30. 

Nie wiem co mam robić, jak wrzucę do paczkomatu to podejrzewam, że i tak nie wyjdą... tak się nie da pracować.

Czy ktoś pracuje w Państwa dziale logistycznym ?????? Bo zero informacji... 

oznacz moderatorów

gry_video
#7 Wielbiciel#

Witam , najlepiej napisać że zwiększono liczbę obsługiwanych kodów co nie do końca mija się z prawdą- dzisiaj nadałem paczkę w Allegro box o godzinie 14 - przesyłka miała trafić jutro do kupujących a co nastąpiło- paczki nie odebrane - informacja od kuriera (nie będę się cofał po paczki do paczkomatu jestem tam o 12) więc albo coś z tym zrobicie ale będzie jak jest - promujecie swoją dostawe a jest tragedia a kto na tym traci oczywiście sprzedajacy

 

oznacz moderatorów

smykowo24_pl
#9 Pomysłodawca#

Dokładnie, godziny graniczne to jedno, a rzeczywistość to drugie. U mnie też paczki niejednokrotnie nie były odbierane z paczkomatu choć czasami były wkładane rano … dlatego Allegro one  jest dla nas sprzedających bez sensu - bo nie mamy możliwości manewru… zlecimy odbiór - mogą kurierzy nie podjechać i mam wrażenie bez żadnych dla siebie konsekwencji …. paczkomat - mogą nie odebrać … oczywiście dużo zależy od samego kuriera i jego podejścia do pracy … a z drugiej strony jak ma za duży rejon to choćby chciał to się nie wyrobi …  a suma sumarum sprzedający i jego wizerunek na tym najbardziej cierpi ….

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Proszę o wykluczeniu zamówień z miar jakości sprzedaży oraz poinformowaniu klientów o opóźnieniu w dostawie spowodowanym nie odbieraniem paczek przez kuriera allegro one od 13.03.2024 dla paczek:

A000HNBB56

A000HNBB49

A000HODRK6

A000HODRJ8

A000HTA703

A000HTA729

A000HTA711

A000HTA737

A000HXNL66

A000HXNL74

A000HXNL90

A000HXNL82

A000I28QA5

A000I28QD9

A000I28Q80

A000I28QE7

A000I28QB3

A000I28Q98

 
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ALCkow Proszę o numery zamówień — na ich podstawie mogę zgłosić konieczność wykluczeń. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ALCkow Zgłosiłam oferty do wykluczenia z Jakości

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ALCkow Zgłosiłam konieczność wykluczenia tych zamówień ze statystyk.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

smykowo24_pl
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

dzisiaj ponownie paczki nie zostały odebrane- podejrzewam, że stały kurier miał wolne i już nikt inny nie podjechał- takie to podejście allegro one do klientów. Pełen profesjonalizm 😞 ((( Po rozmowie z infolinią wrzuciłam je do automatu , ale nikt nie raczył ich wyciągnąć . 

A000JB6ND7

A000JB6VU4

 

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@smykowo24_pl poprosiłam o wykluczenie tych zamówień z jakości sprzedaży. 
Przepraszam w imieniu przewoźnika za tę sytuację. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@smykowo24_pl zamówienia zostały wykluczone i od jutra nie będą liczyć się do statystyk. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów