anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mamy probem z wdrożeniem Allegro One. Zgłoszenie wysłałam 2 dni temu, nie mam odpwiedzi.

MAMY ROZWIĄZANIE!
promis-sklep
#8 Zapaleniec#

18-07  o   godzinie 12:12  zgłosiłam problem z wdrożeniem usługi Allegro One.

Zgłoszenie nr  34748826

Przyjęliśmy zgłoszenie numer "34748826" ref:_00D24aE05._5003VaRJwl:ref

Czy mogłabym prosić o odpowiedź.

Chcielibyśmy  już włączyć te usługę (mamy już wszystko gotowe - integracja API)  nie wiemy tylko jak zamawiać kuriera - umowy nie podpisywaliśmy z UPS  bo wszędzie w ogłoszeniach pisało, że nie trzeba i teraz mamy taki problemik co dalej.

Pozdrawiam

Anna

promis-sklep

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
kostas11
#21 Demiurg#

@promis-sklep co tu wdrażać, udostępniasz i nadajesz https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/allegro-one/jak-wysylac-z-allegro-one-punkt-box-jnzz6DMjk... przez Wysyłam z Allegro 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
promis-sklep
#8 Zapaleniec#

Hmmm,

18 lat na Allegro, starzeję się 😞

Nie ogarniam już niektórych nowości.

Przesyłam do naszych programistów  bo dalej nie wiem  jak to robić przez API

Ale dziękuję za próbę pomocy.

 

Anna

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#16 Inspirator#

@promis-sklep A po co przez API? Normalnie wchodzisz na listę zamówień, klikasz w dane zamówienie i generujesz etykietę. Różne można mieć zastrzeżenia do Allegro One, ale samo wysyłanie akurat jest proste i szybkie.

oznacz moderatorów
Client:112604949
#10 Popularyzator#

@TomBanknoter Ktoś ma nadawać ręcznie przesyłki mając całe oprogramowanie do magazynowania i sprzedaży? 😄

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#16 Inspirator#

@Client:112604949 Co w tym wypadku rozumiesz przez "ręcznie"? Że trzeba ze dwa razy kliknąć? 😎

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@TomBanknoter to nie w naszej branży ale duże firmy korzystają z ERP jak mają sprzedaż z 10 źródeł 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:112604949
#10 Popularyzator#

@TomBanknoter Nikt z systemem ERP nie będzie klikać w jakimś śmiesznym portaliku, który jeszcze nie do niedawna nie wczytywał automatycznie numeru konta do pobrania w przesyłkach pobraniowych. O braku szablonów paczek nie wspomnę z litości.

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#16 Inspirator#

@Client:112604949  Szczerze? Sam do niedawna nie używałem "Wysyłam z Allegro", dopiero wmuszanie sprzedawcom Allegro One mnie skłoniło, żeby tam zajrzeć (bo nie bardzo widziałem inne wyjście). Ale rozumiem, że to kwestia skali - u mnie takich przesyłek jest raptem kilka na tydzień, więc na razie jakoś ogarniam...

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
promis-sklep
#8 Zapaleniec#

Ślicznie DZIEKUJĘ

Działam 😘

Anna

oznacz moderatorów