anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Następna do golenia A000U1RK17

mdrogeria
#21 Demiurg#

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  dzisiaj już nie ruszy , zwracam uwage na to ,że została nadana przed godiną graniczną 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Przykro mi. Zgłosiłam sprawę do odpowiedniego zespołu. Proszę, napisz tutaj w przypadku, gdy zamówienie zostanie oznaczone jako nieterminowe. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@w_kiwi Proszę o wyczerpujący plan działania, który przyczyni się do poprawy jakości w obszarze terminowego odbioru i doręczania paczek Allegro Delivery, w przeciwnym razie będziemy zmuszeni zrezygnować z wyżej wymienionej usługi 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11  @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80  @_HolaOla_  

Wynik rewelacyjny , na 8 łonów w tym tygodniu 3 z problemami BRAWO WY !, tydzień się jeszcze nie skończył .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria fajnie jak byś pisał w jednym wątku, i podawał kto obsługuje UPS, DPD czy One 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 kazdy wątek dotyczy innej przesyłki i  o to chodzi .....tym razem UPS

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria ale co to za różnica, lepiej wygląda w jednym i przynajmniej zawsze będzie na górze i łatwiej wyciągnąć jakieś statystyki, poprzednich nawet nie idzie znaleźć a wiem że kilka już pisałeś 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 jest różnica , im więcej watków tym większe prawdopodobieństwo ,że klient się zainteresuje i przeczyta , jeden z czasem przepadnie  ,a tak bedzie wiadomo wszem i wobec , to jedyna broń jaka nam pozostała

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi zostało oznaczone 

oznacz moderatorów