anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieodebrana przesyłka Allegro One przez UPS

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@Allegro_One  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  czy UPS w ramach Allegro One też robi sobie jaja? 14 czerwca zamówiony podjazd, dzisiaj mamy 16 czerwca i przesyłka nadal leży nieodebrana.

Zorganizujcie podjazd kuriera w końcu i wykluczcie tą przesyłkę z liczenia do skuteczności wysyłki.

AO by UPS 14.06.jpeg

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LIGAbikes
#9 Pomysłodawca#

Allegro One tak jest.

Moja historyjka: kiedyś nadawałem przesyłkę w zielonym paczkomacie Allegro, kurier UPS wyjął ją po 54 godzinach w dni robocze. Klient miał dostać przesyłkę we wtorek a dostał w czwartek. Kilka dni później spotkałem tego kuriera i powiedział mi, że paczki wyjmuje co dwa dni, bo automat jest prawie cały czas pusty i nie chce mu się przyjeżdzać po jedną paczkę. Allegro oczywiście zalicza taką przesyłkę do nie wysłanych w teminie 🙂

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@LIGAbikes nadawanie w paczkomacie lipa, odbiory przez kuriera lipa, to jak to nadawać ?

Całe szczęście w centrum Szczecina nie ma żadnego automatu ani punktu do nadawania czy odbierania, więc mnie nie korci 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@medalik_2009 masz cierpliwość 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@kostas11 dziewczyna z naszego punktu w Zawierciu teraz dopiero nas poinformowała o bumelce kuriera. Najbardziej mnie dziwi jednak cierpliwość Kupującego. 😛

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@medalik_2009 Weryfikujemy tę sprawę.

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@Allegro_One oby lepiej niż tzw. doradca klienta w zgłoszeniu. Niepełnosprytny pracownik Allegro każe ponownie zamówić do tej przesyłki podjazd, gdzie jest to niemożliwe, zgodnie z komunikatem na stronie:

"Dla podanego adresu, przewoźnik nie zaproponował żadnych godzin podjazdu. Proszę spróbować zamówić podjazd w następnym dniu roboczym lub sprawdzić, czy do wybranych przesyłek podjazd nie został już zamówiony."

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_możecie naprostować te boty, udające pomoc dla użytkowników, w zgłoszeniu "34106347" [ ref:_00D24aE05._5003Va052m:ref ], by nie wypisywali herezji?

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@Allegro_One ile Wam zajmie weryfikacja tej sytuacji? Przecież tu są możliwe tylko 2 opcje:

1. Allegro nie przekazało prawidłowo zlecenia podjazdu do firmy UPS.

2. UPS ma Was głęboko w... poważaniu. Prawie równie głęboko jak Wy sprzedawców.

W obu przypadkach, dajecie ponowne zlecenie podjazdu WASZEMU kontrahentowi/podwykonawcy. W przypadku rezygnacji Kupującego z powodu przeciągającej się dostawy z WASZEJ lub WASZEGO podwykonawcy winy, będziemy dochodzić wszelkich utraconych korzyści. Bo to jest kpina co Wy wyczyniacie...

Od sprzedawców wymagacie najwyższych standardów, a Wasze pukają w dno od spodu.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@medalik_2009 wprowadzam to ... / nie wiem jak nazwać bo na miano usługi przewozowej po mojemu nie zasługuje /  z końcem sierpnia tylko i wyłącznie z musu i z cichą nadzieją ,że do tego czasu Łone wyjdzie bokiem klientom i  będzie tego bardzo mało , a wręcz życzyłbym sobie Tobie oraz innym w takiej sytuacji ,aby nie było wcale , jeśli bedzie jednak inaczej przekleństw oraz  gromów na Gadane moc wielka będzie .

oznacz moderatorów