anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

One Box odbiór przez DPD

Sklep-Boma
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Dzień dobry, jako że od 17 kwietnia będziecie losowo wybierać pomiędzy kurierem UPS a DPD w przypadku One Box to czy jeśli przypadnie mi kurier DPD to te paczki one box będą mi się zaliczały do paczek dpd? Chodzi mi o opłatę dla dpd za podjazd w przypadku gdy nie mam 4 paczek w danym dniu. 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Sklep-Boma @kostas11 w przypadku przesyłek Allegro One obsługiwanych przez przewoźnika DPD będą się one wliczać do minimalnej ilości przesyłek jakie należy przekazać kurierowi przy podjeździe, aby był darmowy. W przypadku UPS, nic się nie zmieni i te przesyłki nie będą się wliczać. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@la_nika ale mieszacie 🙂 usuń mój post co by nie wprowadzał w błąd 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

boma-sklep
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, a czy w razie co można taką paczkę oddać do punktu dpd jeśli np kurier nie przyjedzie czy tylko do tych wcześniejszych punktów wyznaczonych np pakersi. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@boma-sklep nie, przesyłki można nadawać:

  • podczas jednorazowego podjazdu kuriera
  • podczas stałego podjazdu kuriera
  • w punktach nadań Allegro One Punkt lub bezpośrednio w automacie paczkowym Allegro One Box.
   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@la_nika jaki jest standard opakowań w One Box DPD? UPS nie robi problemów i można wysyłać okrągłe tuby natomiast DPD za tak „niestandardową” przesyłkę liczy sobie 19,99 dopłaty.

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Agent051 dla przesyłek Allegro One (DPD) obowiązują opłaty dodatkowe z regulaminu Allegro One. Więc takie przesyłki mogą być inaczej traktowane niż paczki DPD lub mieć inne opłaty.
Zgodnie z regulaminem One:

b. Za Przesyłkę niestandardową uważa się Przesyłkę:

  1. której najdłuższy bok przekracza 120 cm lub drugi najdłuższy bok przekracza 76 cm;
  2. która zawiera Towar zamknięty w zewnętrznym pojemniku wysyłkowym wykonanym z metalu lub drewna;
  3. która zawiera Towar o kształcie walca, taki jak beczka, bęben, wiadro lub opona, który nie jest w pełni zamknięty w pojemniku wysyłkowym wykonanym z falistej tektury.

https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-one-by-allegro-yPq4eMyKlso#zalaczniki

 Więc dopłata za tubę/walec może zostać naliczona. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kasjopeja_com_pl
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry,

Wczoraj nadałam przesyłkę Allegro One Box DPD w paczkomacie , do dziś przesyłka nie wyruszyła w drogę . Jakie kroki powinnam podjąć?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@kasjopeja_com_pl Czy przesyłka została umieszczona w automacie przed godziną graniczną? Podasz mi proszę numer tej przesyłki? 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

kasjopeja_com_pl
#9 Pomysłodawca#

Tak, przesyłka została umieszczona w okolicy godziny 10:00 - przed godziną graniczną . Numer przesyłki  Allegro One Box DPD numer przesyłki z etykiety 1000 7495g34 233U I , numer przesyłki z zakładki allegro   A000LFF638

oznacz moderatorów

kasjopeja_com_pl
#9 Pomysłodawca#

Ponieważ jednocześnie koresponduję z DPD wiem że paczka została odebrana z paczkomatu dzisiaj o 11:24 czyli prawie o całą dobę później wyruszyła w trasę do klienta.  Proszę mi powiedzieć jak to się ma do ocen jakości sprzedawcy, bo w moim przypadku przesyłki Allegro One Box  skutecznie ją zaniżają dzięki opóźnionym odbiorem przez kurierów z punktu czy też paczkomatu pomimo tego że nadaję do godzin granicznych  .

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@kasjopeja_com_pl Skieruję prośbę o wykluczenie wskazanej przesyłki z Jakości Sprzedaży. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

kasjopeja_com_pl
#9 Pomysłodawca#

Dziękuje. Proszę jeszcze o linka jeśli to nie kłopot pod którym mogę kierować takie prośby.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kasjopeja_com_pl Możesz tutaj lub przez formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt 

Wiktoria zgłosiła już dla Ciebie wykluczenie zamówienia 47038132-fff0-11ee-b62c-cd66a84aed99. Zmiany w Jakości będą widoczne na twoim koncie dopiero jutro (po dzisiejszym nocnym przeliczeniu danych). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów