anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ONE KURIER ALLEGRO NIE PRZYJECHAŁ

asena1
#9 Pomysłodawca#

Witam. ONE Kurier ALLEGRO zamówiony dziś rano nie przyjechał dlaczego ????? Proszę moderatora o wyjaśnienie.

oznacz moderatorów
53 ODPOWIEDZI 53

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bobas-shopping sprawdziliśmy, że przesyłka została nadana, może był to chwilowy błąd. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

bobas-shopping
#8 Zapaleniec#

tak system w punkcjie jednym nie dał rady ale z pomoca kosultata udało sie 

 

oznacz moderatorów

METALNET_PL
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Kurierzy One allegro nie przyjechali do nas ani razu od czwartku!!!

Część paczek nadaliśmy w automacie ale cały czas nie zostały z niego odebrane.

Kiedy kurier odbierze od nas paczki?

miał być w godzinach 8-13.....

 

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Do nas nie przyjechał od środy.

oznacz moderatorów

METALNET_PL
#9 Pomysłodawca#

Bardzo proszę o pomoc w tym zakresie. Paczki, które nie zostały odebrane od nas wczoraj przez kuriera porozwoziłem po automatach, ale niektóre są przepełnione od piątku. W niektórych paczki utknęły i od czwartku leżą w nich nieodebrane. Proszę o wykluczenie wszystkich paczek allegro one ze statystyk.

oznacz moderatorów

Good3DPrint
#9 Pomysłodawca#

Szampana dla tego kto się przedrze do konsultanta na -  616 306 997 - przy obiecnej zawierusze z odbiorami One.

oznacz moderatorów

bobas-shopping
#8 Zapaleniec#

Udało mi sie 10 minut temu 

 

oznacz moderatorów

Puzonix
#12 Orędownik#

Allegro pogrąży tym badziewiem wielu małych sprzedawców.

U nas wczoraj zamówienie podjazdu zlecone po 8 rano - kurier w ogóle się nie pojawił.

Dzisiaj zdecydowałem, że nadamy w punkcie. Przesyłka dostarczona do punktu po 9 rano. Nadal nieodebrana z punktu. Przed chwilą dzwoniłem do punktu i usłyszałem, że kurier już dawno powinien u nich być, bo zazwyczaj przyjeżdża przed 11 rano, i skoro go nie było to już go dzisiaj nie będzie. To tyle z komunikatów, które allegro umieszcza w naszych ofertach: przewidywana dostawa w poniedziałek w punkcie. Jakim cudem skoro dzisiaj przesyłka nie wyruszyła w drogę.

Każdemu klientowi, z którym mamy kontakt odradzamy tą usługę. Zmuszanie sprzedawców do korzystania z tego syfu to jest działanie na ich niekorzyść. Świadome, bo patrząc po ilości wątków związanych z tym wynalazkiem statystyki, którymi dysponuje serwis na pewno pokazują im skalę uwstecznienia logistycznego, które serwis tak  usilnie promuje.

oznacz moderatorów

asena1
#9 Pomysłodawca#

A ja czekam już drugi dzień na kuriera i go dalej nie ma BECZKA ŚMIECHU. Pytanie do MODERATORA co załatwił w mojej sprawie skoro kuriera drugi dzień nie ma.

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

U mnie to samo. Zleciłem podjazd we wtorek wieczorem na środę między godz 8-13. W środę i czwartek kurier nie przyjechał. Dziś jest piątek kuriera dalej nie ma. Oczywiście zgłosiłem kilka zleceń podjazdu:

8906764

8939805

8963406

Zgłosiłem sprawę już w środę przez allegro pomoc. Odpisali dopiero wczoraj. Konsultant z allegro poinformował od odbiorze przez kuriera w piątek.

Kurier miał być max do godz 13:00. Jest prawie 16:00.

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

DoggieTaste
#8 Zapaleniec#

Witam, w naszym przypadku od 2 dni kurier Allegro One nie raczył się pojawić. 

Czy moderator może się wypowiedzieć? Bo próby kontaktu telefonicznego spełzły na niczym - raz został źle wybrany dział, za drugim razem nawet nikt nie raczył zadzwonić.

Zamówienia: e5a51960-e15b-11ee-ab10-83c3b4caa6d1, 669cecb0-e22d-11ee-ab10-83c3b4caa6d1, 418f0200-e2a0-11ee-8fc5-f3c6e354960b

Co więcej paczki zostały ostatecznie nadane w automacie, ale co z tego skoro od wczoraj nikt ich z automatu nie wyjął?

Śmiechu warte

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@DoggieTaste @ALCkow Bardzo mi przykro. Zapewniam was, że robimy co w naszej mocy, aby jak najszybciej odebrać oraz dostarczyć przesyłki. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Mam gdzieś wasze poczucie winy i wasze uczucia!

Co mam powiedzieć klientom, którzy złożyli zamówienia we wtorek, dziś jest piątek, a paczki dalej czekają na odbiór kuriera one ?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ALCkow Kupujący, który nie wyszły z magazynów otrzymują od nas wiadomości SMS. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Paczki nie wyszły z magazynów ponieważ nie zostały wykonane zlecenia odbioru przez kuriera allegro one.

Czy taka informacja jest też jest wysyłana do klienta, żeby nie myśleli iż to wina sprzedawcy ?

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Paczki dalej nie zostały odebrane.

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

@w_kiwi Klienci nie zostali poinformowani o opóźnieniu. Dlaczego Pani kłamała ?

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów

smykowo24_pl
#9 Pomysłodawca#

Witam wszystkich zachwyconych tak jak ja przesyłkami Allegro One, dzisiaj do mnie kurier nie dotarł - zlecenie podjazdu rano. 3 paczki leżą , na infolinii nie mogę dowiedzieć się jaki jest numer tel do kuriera ( ten stały nie odbiera więc może ma wolne). Nikt nie może pomóc … jedyne co się dowiedziałam, że jak dział logistyki odpisze Pani z infolinii to Pani odpisze do mnie, więc czekam na maila z przeprosinami za zaistniałą sytuację i że mają nadzieję że to już się nie powtórzy…. A ja wiem że się powtórzy nie raz ! kurier powinien być do 14:30 do 15 czekałam w pracy… to do której mam czekać ???? Chciałam wrzucić do paczkomatu no ale przekazano mi że jest po godzinie granicznej więc paczki nie zostaną z paczkomatu zabrane. Także znowu niezadowoleni klienci z powodu narzuconych przesyłek przez Allegro, których w ogóle nie chcę mieć ….  

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Kurier allegro one nie przyjechał po paczki w środę, czwartek, piątek, sobotę, poniedziałek i dziś. Kiedy paczki zostaną odebrane ?  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ALCkow przepraszam za tę sytuację, sprawdziłam, że w zgłoszeniu e-mailowym podałeś już numery przesyłek. Skontaktujemy się z kupującymi, gdy tylko Doradczyni otrzyma odpowiedź od przewoźnika, otrzymasz wiadomość e-mail w tej sprawie.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów