anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka miała być dostarczona w Allegro One Box nadal widnieje jako oczekująca na nadanie.

Client:113233818
#1 Nowicjusz#

Zakupiłem paczkę która miała być dostarczona do Allegro box tego samego dnia. Cały dzień czekam i status paczki dalej widnieje jako "Oczekuje na nadanie". 

Muszę wiedzieć czy paczka do mnie dotarła i status nie został zaktualizowany czy paczka dalej jest w drodze i będzie dostarczona jutro lub czy może nawet nie będzie nigdy dostarczona. Jeżeli nie to proszę o zawiadomienie mnie oraz o zwrot pieniędzy. 

Mój przewoźnik oraz nr. paczki:

Allegro, A000P70XN1

 

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:113233818 
1 czas pokazywany przez allegro jest czasem prognozowanym dokładnie z fusów wróżonym na podstawie jakiś algorytmów z kosmosu
2 usługa allegro same day przeczytałeś regulamin? “Same Day” (“Dostawa Dzisiaj”) - Usługa świadczona z deklarowanym terminem doręczenia Paczki pocztowej kierowanej do Automatu Paczkowego w tym samym dniu roboczym, w którym Przesyłka została nadana (gwarantowany termin doręczenia wynosi dwa Dni robocze);
3 a w ofercie deklarowany czas wysyłki sprzedawcy jaki był? jak nie pisało to 24h ale może być np 2 dni na nadanie 
4 dałeś się zrobić w jajo z przewidywanym czasem dostawy

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:113233818 a i żeby nie było
1 nikt cię nie będzie o niczym informował masz tracking paczki
2 allegro one to takie badziewie że np potrafią nie odebrać paczek z podjazdu pod firmę sprzedawcy albo nie wyciągną z paczkomatu paczki parę dni
3 zwrot pieniędzy żeby dostać to musisz wpierw odstąpić od umowy i sprzedawca ma do 14dni ustawowo na zwrot środków

oznacz moderatorów