anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prośba o usunięcie etykiety allegro one box

Stan11s
#1 Nowicjusz#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

Prośba o usunięcie etykiety allegro one box. Niestety juz wygenerowana a nie zauwazylem adresu

Zaczytało mój stary adres w Grodzisku Maz. Jeżeli to możliwe potrzebne przekierowanie punktu nadania na ul Magnacka 02-496 Warszawa. 

płatność 21df9129-ea45-4982-9c36-f184fae1c1ee

oferta 2c52a77e-fd3d-47da-a973-e051fe6cdfed

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Stan11s usunęłam już tę etykietę, więc powinieneś mieć opcję wygenerowania nowej. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

sorus1
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

Proszę o usunięcie etykiety allegro one box. Niestety  trafił się trudny klient i sprawa jest pilna, muszę wysłać z miasta w którym jestem, a nie z miasta w które zostało przypisane automatycznie.

Numer przesyłki: A000BUETG8 użytkownik sorus1

 

przy okazji: do saloników kolporter w miescie starachowice przypisane są mylące adresy. Salonik z adresu Armii Krajowej 4 znajduje sie jakies 500 m dalej pod adresem Armii Krajowej 5, natomiast Salonik z adresu Targowa 4 to nieczynny zrujnowany kiosk.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@sorus1 anulowałam już tę etykietę, więc możesz wygenerować nową. Jeśli chodzi o saloniki Kolpolter to dziękuję, sprawdzimy na pewno ich adresy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

sorus1
#8 Zapaleniec#

Niestety mapa nie pokazuje mi możliwosci wyboru jakiegokolwiek punktu nadania w miescie Starachowice. Dlaczego?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@sorus1 w Allegro Lokalnie przesyłkę możesz nadać wyłącznie w automacie paczkowym Allegro One Box, a z tego co widzę takiego urządzenia jeszcze w Starachowicach nie ma. Musisz albo nadać ją w innym mieście albo nadać ją inną metodą. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

sorus1
#8 Zapaleniec#

Dzięki za info, szkoda, że jest tyle nieścisłości w tej metodzie wysyłki. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie ma kto budować teraz automatów paczkowych, wszyscy chcą kasy a nie pracy.😒

oznacz moderatorów