anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z nadaniem paczki Allegro One "Kod pocztowy nadawcy znajduje się poza obszarem działania..."

MAMY ROZWIĄZANIE!
Mcdas
#8 Zapaleniec#

Podczas nadawania paczki wystąpił komunikat:

Błąd przetwarzania

Nie można zamówić wybranej paczki: Kod pocztowy nadawcy znajduje się poza obszarem działania One Kuriera dla usługi "Dostawa Jutro"

nr oferty: 12627809670

nr płatności: 24ba5761-3d60-11ed-87bb-210e9085daf0

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28
Allegro_One
Ekspert Allegro

@Mcdas Niestety w tej sytuacji nie nadasz przesyłki. 

Na tej stronie możesz sprawdzić czy kod pocztowy jest obsługiwany.

oznacz moderatorów
Mcdas
#8 Zapaleniec#

Tak po prostu nie nadam ??!! Czemu podczas wyboru metod dostawy nie wyskakuje taka informacja? Jak mam teraz dostarczyć paczkę do klienta, który czeka na przesyłkę?

 

oznacz moderatorów
Sklep24amk
#1 Nowicjusz#

Mamy podobny problem. To jakaś kpina. Teraz klienci dzwonią z pretensjami do nas że nie było żadnych informacji. Powinniście informować sprzedawców o takich zmianach!

oznacz moderatorów
DlaMistrzow_pl
#12 Orędownik#

Czyli, że system nie wyłapuje tego, że klient wybiera dostawę Allegro One a w danych ma nieobsługiwany kod pocztowy?

oznacz moderatorów
Allegro_One
Ekspert Allegro

@DlaMistrzow_pl @Sklep24amk @Mcdas to kod nadawcy, czyli sprzedającego nie jest obsługiwany. Prosimy, aby przed dodaniem metody Allegro One Kurier lub pakietu metod: Allegro One Kurier, Allegro One Box i Allegro One Punkt sprawdzić na tej stronie czy Kurier obsługuje kod pocztowy, z którego przesyłka ma zostać nadana. 

oznacz moderatorów
agd_sport
#1 Nowicjusz#

witam nie mogę nadać przesyłki widnieje błąd przetwarzania

a mianowicie

Błąd przetwarzania

Nie można zamówić wybranej paczki:Kod pocztowy nadawcy znajduje się poza obszarem działania One Kuriera dla usługi "Dostawa Jutro"

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@agd_sport nie zamówisz kuriera bo nie przyjedzie po paczkę 😞 usuń te dostawę z oferty 😞 a tu masz jakie kody obsługują https://allegro.pl/kampania/one/kurier#gdzie

________
Κώστας
oznacz moderatorów
agd_sport
#1 Nowicjusz#

witam pojawia mi sdie taki sam konimukat nie moge nadac przesylki Nie można zamówić wybranej paczki:Kod pocztowy nadawcy znajduje się poza obszarem działania One Kuriera dla usługi "Dostawa Jutro"

 

oznacz moderatorów
Faeria
#1 Nowicjusz#

jak wygenerować etykietę miedy wyświetla się komuniktat: Nie można zamówić wybranej paczki:Kod pocztowy nadawcy znajduje się poza obszarem działania One Kuriera dla usługi "Dostawa Jutro"

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Allegro_One
Ekspert Allegro

@Faeria przykro nam, ale jeśli pojawia się taki komunikat to oznacza to, że nadanie przesyłki tą metodą nie będzie możliwe. To czy kurier Allegro One obsługuje Twój kod pocztowy, mozna sprawdzić na tej stronie. W takiej sytuacji pozostaje nadać tę przesyłkę poza systemem. 

oznacz moderatorów
B-O-Z
#9 Pomysłodawca#

witam

przy próbie tworzenie etykiety otrzymuje komunikat:

Nie można zamówić wybranej paczki. Kod pocztowy nadawcy znajduje się poza obszarem działania One Kuriera dla usługi "Dostawa Jutro"

 

Czy jest obejście na to? Czy trzeba będzie anulować zamówienie?

oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

Nie ma obejścia. Musisz ustawić same boxy/punkty AO bez usługi kuriera. Wtedy obsłuży je UPS.

Na tej stronie możesz sprawdzić zasięg kuriera Allegro One wpisując kod pocztowy miejsca nadania - https://allegro.pl/kampania/one/kurier?bi_s=internal&bi_c=d2EW6w44DTR&bi_m=firma-i-uslugi-art-txtLin...

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@B-O-Z jak nie jesteś w jednym z tych miast

  • Warszawa i okolice – między innymi Pruszków, Piaseczno, Ząbki, Łomianki
  • Poznań
  • Kraków
  • Lublin
  • Łódź
  • Wrocław
  • Częstochowa
  • Toruń
  • Katowice i wybrane miasta aglomeracji śląskiej – między innymi Bytom, Chorzów, Czeladź, Będzin, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Mysłowice, Sosnowiec.

 

to nie ma obejścia. 

oznacz moderatorów
B-O-Z
#9 Pomysłodawca#

Ogólnie mam możliwość nadania paczki jutro w Poznaniu. I paczka miala by trafic do Wrocławia. 

Czy jesli zmienie swoj adres i nadam paczke jutro w one box w poznaniu to bedzie ok?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@B-O-Z z tego co kojarzę paczek kurierskich nie nadasz w zielonych pudełkach, tylko podjazd a ten nie obsługuje Twojego adresu 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
B-O-Z
#9 Pomysłodawca#

Chodzi mi o to że mogę podać adres w poznaniu. I jesli nie nadam paczki w zielonych oudełkach to  w sumie podjazd kuriera tez wchodzi w gre, bo mógłby podjechać do dziewczyny do biura i u niej odebrać paczkę. Poczytam jeszcze czy jest mozliwosć nadania paczki w pudełku.

oznacz moderatorów
domowetorty
#8 Zapaleniec#

nie moge nadac przesyłki one nadawałam juz przez to i nie było problemu a od czwartku nie moge nadac żadnej przesyłki wyswietla mi się ze kod nadawcy jest poza zasięgiem co mogę zrobic mieszkam w średniej wielkości mieście jest tych punktów kilka tylko że nie moge wygenerowasc etykiety może gdzieś robie bład 

 

oznacz moderatorów