anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z nadaniem paczki Allegro One "Kod pocztowy nadawcy znajduje się poza obszarem działania..."

MAMY ROZWIĄZANIE!
Mcdas
#8 Zapaleniec#

Podczas nadawania paczki wystąpił komunikat:

Błąd przetwarzania

Nie można zamówić wybranej paczki: Kod pocztowy nadawcy znajduje się poza obszarem działania One Kuriera dla usługi "Dostawa Jutro"

nr oferty: 12627809670

nr płatności: 24ba5761-3d60-11ed-87bb-210e9085daf0

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28
Allegro_One
Ekspert Allegro

@domowetorty przesyłka, którą udało się nadać była nadana metodą Allegro One Box, natomiast aby nadać przesyłki metodą Allegro One Box, One Kurier konieczne jest obsługiwanie kodu pocztowego nadawcy przez One Kuriera.
Przykro nam, ale Twój kod pocztowy nie jest obsługiwany i dlatego nadanie przesyłki nie będzie możliwe. 
To czy kurier One obsługuje dany region można sprawdzić na tej stronie, wpisując w wyszukiwarce kod pocztowy. 

oznacz moderatorów
AGROSTJ
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

Mam identyczny problem, z tym że już wielokrotnie korzystaliśmy z tej metody wysyłki, a dziś niespodziewanie pojawił się taki komunikat 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@AGROSTJ Czy możesz podać mi numer zamówienia, którego dotyczy ten problem? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
AGROSTJ
#9 Pomysłodawca#

94fb1040-fa76-11ed-8fe2-f3a2f887207e

oznacz moderatorów
AGROSTJ
#9 Pomysłodawca#

możliwe że wyjaśnienie naszego problemu jest wyżej, bo też ostatnio dodaliśmy możliwość wysyłki one box, one kurier (bez sprawdzenia czy obsługuje nasz rejon), a zawsze robiliśmy to one box. co zrobić teraz w sytuacji gdzie nie możemy nadać paczki? 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@AGROSTJ przykro mi, ale jeśli kurier nie obsługuje Twojego rejonu, to w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie nadanie przesyłki inną metodą dostawy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
AGROSTJ
#9 Pomysłodawca#

Dziękujemy za pomoc 🤗

oznacz moderatorów
przyjazne_uku
#7 Wielbiciel#

hej! czy jako nadawca mogę zmienić metodę dostawy z Allegro One Box, One Kurier na taką z możliwością nadania w automacie? 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@przyjazne_uku Nie, w zakładce ani w naszym narzędziu nadawczym tego nie zmienisz, jeśli klient wskazał tę metodę dostawy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów