anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wygenerowaniem etykiety one box

dekor--art
#2 Obserwator#

Jak w temacie kupujący wybrał dostawę do paczkomatu one box niestety przy próbie generowania etykiety najbliższy punkt nadania pokazuje mi 45km od miejsca zamieszkania pomimo że w Kluczborku wedłóg https://allegro.pl/kampania/one/znajdz-nas pokazuje 3 punkty nadania ? czy może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi ponieważ nie znalazłem odpowiedzi w internecie.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

To częsta taka sytuacja: @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@dekor--art Cześć. W Kluczborku nie ma ani jednego automatu Allegro One Box (taką metodę dostawy udostępniłeś: Allegro One Box). W Twoim mieście są tylko Allegro One Punkty, w których nie nadasz paczki.

W takiej sytuacji wystaw przedmiot ponownie lub wyślij zamówienie poza Allegro. Zalecam również usunięcie metody dostawy Allegro One Box z Twoich ofert, ponieważ w Twoim mieście nie ma żadnego automatu, w którym mógłbyś nadać paczkę. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

dekor--art
#2 Obserwator#

to w takim razie poco w pomocy allegro jest taka informacja?

bezpłatnie nadawać paczki w automatach paczkowych Allegro One Box lub w stacjonarnych punktach Allegro One Punkt, czyli w Salonikach Kolportera, punktach epaka.pl, Furgonetka, Auchan, Pakersi

włączyłem tą usługę na podstawie tej informacji jeżeli to jest nieaktualne to proszę to usunąć bo tylko wprowadza w błąd.

oznacz moderatorów

Spok82
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry. Identyczny problem dla przesyłki A000BT4TJ4. Zmieniłem miasto zamieszkania, a paczkomat One Box pozostał w poprzednim miejscu. Będę wdzięczny za możliwość wygenerowania nowej etykiety. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @Spok82! Możesz ponownie wygenerować etykietę i zmienić miasto nadania przesyłki.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów