anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z wysylka Allegro One

MAMY ROZWIĄZANIE!
LaSelva-Bio
#1 Nowicjusz#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Witam,

Mam problem z przygotowaniem listu przewozowego dla Allegro One, wyskakuje mi komunikat:

Błąd przetwarzania

Nazwa firmy nadawcy jest za długa. Zmień lub dodaj adres w Książce adresowej Wysyłam z Allegro.

Zmienilam w Ksiazce adresowej nazwe na samo imie i nazwisko, ale to nie pomoglo, nadal mam ten komunikat, przy wysylce za pomoca innych przewoznikow taki problem nie wystepuje, tylko z Allegro One.

Czy moze ktos wie jak ominac ten problem i nadac paczke? Pierwszy raz mam wysylke do paczkomatow Allegro One

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@LaSelva-Bio Skróć proszę nazwę firmy w książce adresowej do 35 znaków i problem powinien zniknąć. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
LaSelva-Bio
#1 Nowicjusz#

Wpisalam na nowo adres w ksiazce i zadzialalo :-), ale mam teraz pytanie, bo nie moglam wybrac zadnego paczkomatu, tak jak to dziala w przypadku inpostu, czy to znaczy, ze moge paczke do dowolnego najblizszego dostarczyc i uda mi sie etykietka otworzyc skrytke, czy mam szukac raczej punktu, w ktorym moge paczke zostawic?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@LaSelva-Bio Nasze etykiety są uniwersalne, dlatego możesz nadać przesyłkę w dowolnym automacie Allegro One Box lub w dowolnym  Allegro One Punkt (wcześniej nazywane: Kolporter, epaka). 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów