anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka Allegro One Box nie dotarła do klienta

KRAKENSHOP_PL
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, klient nie otrzymał przesyłki Allegro One Box, podaję nr listu przewozowego A000K1EY41

Zakup 9 kwietnia, wysyłka w ten sam dzień, do dziś paczka w drodze... (ostatni status przesyłki: 9 kwi 2024, 13:57 Przesyłka przyjęta od kuriera przez magazyn).

Proszę jak najszybciej o informacje zwrotne odnośnie przesyłki, z góry dziękuję, pozdrawiam.

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

KRAKENSHOP_PL
#8 Zapaleniec#

@Allegro_One proszę również o poinformowanie klienta o zaistniałej sytuacji.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@KRAKENSHOP_PL Przekazałam zgłoszenie do odpowiedniego zespołu. Oczywiście, skontaktujemy się w tej sprawie z kupującym. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

KRAKENSHOP_PL
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi Dzień dobry, czy udało już się coś ustalić odnośnie (zagubionej) paczki?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@KRAKENSHOP_PL Cześć, 11 kwietnia 2024 o 21:42 napisaliśmy do Klientki w sprawie 41368327 i czekamy na odpowiedź

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

KRAKENSHOP_PL
#8 Zapaleniec#

@ko_alka @w_kiwi Witam ponownie, czy udało się już coś ustalić? Mam otwartą dyskusję z klientem, który twierdzi, że automat, do którego kierowana była paczka często bywa przepełniony i zazwyczaj są utrudnienia z ponownym dostarczeniem paczki...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KRAKENSHOP_PL kupujący wciąż nie potwierdził, czy możemy przekierować przesyłkę do innego punktu. Czy dyskusję prowadzisz właśnie z kupującym, który zamówił przesyłkę o nr A000K1EY41? Jeśli tak, to powinien odpisać na naszą wiadomość (wysłaną 11 kwietnia o 21:43, nr sprawy 41368327). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

KRAKENSHOP_PL
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za informację, również poinformuję klienta o tej wiadomości i będziemy w kontakcie.

oznacz moderatorów

KRAKENSHOP_PL
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Witam ponownie, klient twierdzi, że nie ma od Was żadnej wiadomości, a w aplikacji ma komunikat "oczekiwanie na wyznaczenie punktu alternatywnego". Jednak po rozmowie z klientem, proszę w jego imieniu o przekierowanie paczki do następującego punktu:

Allegro One Box, zielony automat

AL020WD1

Przy Agorze 17
01-960 Warszawa

Przy banku Millenium, tyłem do cukierni Elsner.

Proszę o potwierdzenie, zależny nam na czasie...

 
oznacz moderatorów

KRAKENSHOP_PL
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Bardzo proszę o interwencję, temat trwa już zbyt długo. Mam jeszcze pytanie, dlaczego kolejnego dnia nie można było spróbować dostarczyć paczkę jeszcze raz, skoro tylko tymczasowo automat był nieczynny? Klient twierdzi, że w kolejnych dniach po tym incydencie odbierał paczki z tego automatu...? Druga sprawa, jeśli paczka jednak zaginęła, to proszę o taką informację, abym mógł wysłać nową paczkę do klienta.

oznacz moderatorów

KRAKENSHOP_PL
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Dzień dobry, klient nie potrzebuje już paczki, która nie dotarła na czas, więc zgłosił zwrot, czy istnieje możliwość przekierowania paczki od razu na mój adres (właśnie jako zwrot)?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@KRAKENSHOP_PL nie kombinuj bo jak zaczną przekierowywać to do jesieni się na paczkę nie doczekasz , przeterminuje się i wróci .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KRAKENSHOP_PL przepraszam za brak odpowiedzi! Poprosiłam o przekierowanie tej paczki do Ciebie, wrócę jeszcze z potwierdzeniem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KRAKENSHOP_PL napisaliśmy do oddziału w tej sprawie, przesyłka wróci do Ciebie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

KRAKENSHOP_PL
#8 Zapaleniec#

@la_nika Ok, dziękuję, to oczekuję na przesyłkę zwrotną.

oznacz moderatorów

KRAKENSHOP_PL
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, do dziś nie otrzymałem przesyłki zwrotnej, proszę o informację.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @KRAKENSHOP_PL! Przepraszam, że tyle to trwa! 18/04 informacja została przekazana do oddziału UPS, poprosiłam o ponowne przypomnienie się w tej sprawie.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów