anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka w terminie

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  
Nadałem wczoraj przesyłkę w zielonym automacie Allegro ONE (zamówienie 25cc92f0-6161-11ee-bbd6-1103d1757491)  - zakup klienta 2 paź 2023, 22:22, nadanie w automacie 3 paź 2023, 10:39.

Dzisiaj w zestawieniu widzę, że daty nadania nie ma a przesyłka według Allegro nie nadana w terminie.
Co to ma być - standard Allegro One?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

Client:44052296
#21 Demiurg#

@atechnik_sklep a kurier kiedy odebrał z automatu?

oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

O to o której kurier wyjął przesyłkę z automatu niech pyta Allegro kuriera bo przesyłka była o 10:39 w automacie a to jest zdecydowanie przed godziną przyjazdu kuriera. 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@atechnik_sklep Bo to chyba jest liczone od chwili gdy kurier wyjmie przesyłkę z automatu / paczkomatu.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@atechnik_sklep Umieszczenie przesyłki w automacie paczkowym czy punkcie odbioru lub przekazanie jej kurierowi przy podjeździe nie jest równoznaczne z wysyłką – liczy się moment skanowania paczki. Wtedy przewoźnik przekazuje do systemu informację, która może być odnotowana również u nas jako przesyłka w drodze.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@nat_not autor wątku umieścił przesyłkę przed godziną graniczną  ,czyli zgodnie z Waszą deklaracją powinna zostać zeskanowana w tym samym dniu , tak się nie stało więc dlaczego @atechnik_sklep został ukarany spadkiem jakości ????!!!!!

oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

@nat_not Chwilka! Nie rozpędzaj się tak - przesyłka została nadana w terminie. Dlaczego zatem nie została podjęta przez kuriera, zeskanowana itd. oraz dlaczego to w takim razie rzutuje na moje wysyłki w terminie. 

Czy to ja czegoś nie dopełniłem? To chcesz mi przekazać?
Allegro ONE to moja usługa?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@atechnik_sklep Jeśli usługa nie została wykonana zgodnie z umową, możesz złożyć reklamację. W tym celu wypełnij ten formularz.

Wcześniej napisałam jak działa oznaczanie przesyłek w naszym systemie. Nie sugerowałam, że popełniłeś błąd.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

maxzuczek
#10 Popularyzator#

Mam wrażenie że Allegro za chwilę zasugeruje nam sprzedającym że powinniśmy zatrudnić  ''experta od Łanów'' który będzie ogarniał tą patologiczną formę dostawy i zajmował się zgłaszaniem problemów, dyskusjami, poszukiwaniem przesyłek itd. , bo zadaniem portalu jest tylko wymyślanie kolejnych idio.... i zgarnianie forsy 

oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

@nat_not reklamacja to swoją drogą,

Proszę o wykluczenie tego zamówienia z zestawienia jakości sprzedaży bo jakby nie było to nie ja tutaj nie dochowałem terminów.

Zamówienie: 25cc92f0-6161-11ee-bbd6-1103d1757491

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@atechnik_sklep Wykluczyliśmy to zamówienie z jakości. 

oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Dziękuję

oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Edit: Jest - "Dzisiaj w zestawieniu widzę, że daty nadania nie ma a przesyłka według Allegro nie nadana w terminie."

Powinno być - "Dzisiaj w zestawieniu widzę, że daty WYSYŁKI nie ma a przesyłka według Allegro nie nadana w terminie."

oznacz moderatorów