anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Status Paczki sie nie zmienia

Przemek4071
#1 Nowicjusz#

Witam. wczoraj nadałem paczke w One box. Naklejona etykieta, wszystko jak trzeba. Cały czas widnieje jako            ,, przesyłka została nadana,,

Pytanie. czy po wydrukowaniu i naklejeniu etykiety oraz nadanie jej w paczkomacie One Box coś jeszcze trzeba zrobić np na Allegro??

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Status powinien się zmienić gdy kurier ja zabierze z boxa. Przynajmniej na głównym allegro tak jest, na lokalnym może być inaczej.

oznacz moderatorów

NOR-BIT
#8 Zapaleniec#

Mam bardzo podobną sytuację, nadałem wczoraj dwie przesyłki w punkcie, kurier DHL zabrał przesyłki, podobno je skanował, bo byłem dziś w punkcie pytać i potwierdzili, a obie przesyłki nie mają nawet statusu, że nadane. Czy znowu jest jakaś awaria?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@NOR-BIT Nie odnotowaliśmy żadnej awarii w tej kwestii. Proszę, podaj numer przesyłki, o którą chodzi. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

NOR-BIT
#8 Zapaleniec#

Dziękuję, już wyjaśniam sprawę bezpośrednio z DHL. Przesyłki zostały nadane w punkcie już wczoraj, jednak ich status nie został zaktualizowany po nadaniu. W związku z tym zadzwoniłem do DHL i podobno wczoraj przesyłki zabierał z punktu jakiś zupełnie nowy kurier, który nie miał skanera albo nie potrafił go używać i po prostu zabrał te paczki bez skanowania i zawiózł na magazyn. Złożyłem dyspozycje wyjaśnienia statusu, w ciągu 2-3 godzin status powinien być już ustalony i pojawi się w systemie. Jednocześnie proszę o wykreślnie tych przesyłek z moich statystyk, ponieważ zostały nadane wczoraj w punkcie, a system tego nie odnotował.

Zamówienia:
1c487fc0-750e-11ef-a1d8-a763c299fbf4
3907a1e0-7536-11ef-b5f5-839f48d9bd46

Jak można, to proszę je wykluczyć ze statystyk. Dziękuję.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@NOR-BIT Wykluczyliśmy te zamówienia ze statystyk jakości sprzedaży.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Przemek4071 Proszę, podaj numer tej przesyłki. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@Przemek4071 W przypadku One Box musisz się do tego przyzwyczaić.Niestety ale status przesyłek jest słabo rozwinięty w tym przypadku.

Ostatnio po nadaniu miałem w statusie "przesyłka przygotowana przez nadawcę" oraz "przesyłka przekazana przez kuriera do magazynu" co znaczyło przekazanie przesyłki przeze mnie do punktu.Następnie przez dwa dni nic aż w końcu "gotowa do odbioru" i "dostarczona".Tak że czas pomiędzy to jedna wielka niewiadoma dla kupującego i sprzedającego.

Odbiór kurier UPS.

oznacz moderatorów