anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Towar nie mieści się w jednej paczce Allegro One Box

Borsuk_100
#8 Zapaleniec#

Kupujący zamówił u mnie towar, który nie zmieścił się w jednej paczce Allegro One Box. Ja chętnie bym zapłaciła za kolejną paczkę z resztą towaru - ale nie wiem jak ??? Wygenerowałam już jedną etykietę na dużą paczkę i dalej nie wiem co zrobić, żeby utworzyć kolejną paczkę, za którą osobno chcę zapłacić.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Na AL drugą ? sam się dogadaj z kupującym albo wyślij za swoje.

oznacz moderatorów

Borsuk_100
#8 Zapaleniec#

Ale ja chcę wysłać za swoje!!!  Tylko nie wiem jak to zrobić. Bo kiedy sprzedałam przedmioty - to automatycznie mogłam utworzyć paczkę - ale jedną. Pewnie to moja nieuwaga, że zgodziłam się na 1 przesyłkę. Ale jak z tego wyjść, żeby utworzyć kolejną paczkę i oczywiście zapłacić ze swoich pieniędzy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Na Al nie da się tak wygenerować drugiej, musisz sam kupić etykietę i wysłać, wstaw na czat do kupującego tą informację.

oznacz moderatorów

Borsuk_100
#8 Zapaleniec#

Właśnie o to mi chodzi - ja chcę kupić etykietę - wstawić dane kupującego - zapłacić ze swoich pieniędzy - i wysłać. Ale jak to zrobić ???

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Na stronie przewoźnika, inaczej tu się nie da.

oznacz moderatorów

Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@Borsuk_100 dla zamówień na Allegro Lokalnie, można pobrać jedną etykietę na jedno zamówienie - nie będzie możliwości wykupić następnej. W takim przypadku mogę zaproponować kontakt z kupującym, aby ustalić szczegóły dostawy i nadać paczkę przez stronę przewoźnika.

oznacz moderatorów

Borsuk_100
#8 Zapaleniec#

W takim razie wyślę pozostałe produkty po prostu w paczce in-post. Chciałam zapłacić dodatkowo i wysłać poprzez Allegro One  Box - ale cóż widocznie oni nie lubią zarabiać...

oznacz moderatorów