anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Wasi przewoźnicy mają jakiś konkurs?

AGD-RTV-IT
#13 Ambasador#

Konkurs, kto później odbierze paczkę z punktu/automatu...

Tu przesyłka Łan baj DPD:

Zrzut ekranu_30-9-2024_145959_allegro.pl.jpeg

 @Allegro_One  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @Client:110944380 @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  kiedy łaskawie kurier pobierze paczkę? Nastąpi to jeszcze w tym roku?

 

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

@AGD-RTV-IT czyli dalej DPD , jak nie odbiorą to innym razem zderzam się z kurierem w punkcie ok 12:30 pomimo granicznej 14:00 już doradcy przestali w temacie odpowiadać , z UPS-em jest jako tako , Orlen jakoś bez problemów  ,DPD jak widać ma gdzieś łoniki .

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @Client:110944380 @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

AGD-RTV-IT
#13 Ambasador#

@mdrogeria  w Częstochowie godzina graniczna dla DPD to 15:00. Aha...

Zrzut ekranu_1-10-2024_133519_allegro.pl.jpeg

Wbrew wciskanemu kitowi przy Łanach kurierzy DPD odbierają paczki z zielonych punktów tak jak z punktów własnych - jak im się zachce i/lub przypomni.

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@AGD-RTV-IT coś ostatnio widzę ,że kurier pokazuje się w punkcie kilka minut po 14:00  ,ale często wychodząc z punktu mijałem się z kurierem ... ot tak jak na zrzucie , nie da rady już wczesniej kończyć bo wymagają szybkich nadań i co mam zrobić , kończę 12:00  ,a spoko mogę później tylko o łoniki musiałem przestawić graniczną 

Bez tytułu.png

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AGD-RTV-IT przepraszam za tę sytuację! Wyjaśniamy to z partnerem logistycznym, odpowiedź otrzymasz w wiadomości e-mail (nr sprawy 45078733). 
Poprosiłam o wykluczenie tego zamówienia z jakości Twojej sprzedaży. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów