anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

usuwanie zamówionych przesyłek do allegro one box

FirmaSkowronski
#8 Zapaleniec#

Witam,

przez wczorajsze problemy z narzędziem Wysyłam z Allegro zostało zamówionych kilka przesyłek do jednego zamówienia. Jak mogę usunąć kilka z nich aby została 1. Czy wystarczy że pobiorę etykietę? Dotyczy zamówienia nr: a5539130-5d44-11ed-9593-13d94eeba869 Proszę o kontakt. pozdrawiam

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@FirmaSkowronski Tak, wystarczy pobrać etykietę. Opłaty zostaną naliczone tylko do nadanych przesyłek.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

FirmaSkowronski
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za pomoc:)

oznacz moderatorów

Client:61455079
#8 Zapaleniec#

A jak wtedy będzie że statystykami. Npm wygenerowałem przez przypadek 2 etykiety do 1 zamówienia Allegro One. Wyśle przesyłkę z 1 to co wtedy z tą drugą czy zacznie mi się wyświetlać że nie wysłałem przesyłki ?

 

@nat_not @w_kiwi @ko_alka @la_nika @_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:61455079 W szczegółach Zamówienia możesz usunąć jeden z numerów. Do widoku przejdziesz po kliknięciu w "Zmień numery przesyłek":

ko_alka_0-1709622303643.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:61455079
#8 Zapaleniec#

Okej, dziękuję tak właśnie zrobiłem. I mimo tego że w szczegółach zamówienia jak się wejdzie to nadal wyświetlają się przesyłka 1 i przesyłka 2. To ten numer który usunąłem z panelu numery przesyłek nie będzie liczony do statystyk.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:61455079 Nie powinien, gdyby jednak coś było nie tak, to daj znać, zgłoszę to do wykluczenia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów