anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wysyłko one box

Jacek--Placek
#7 Wielbiciel#

chciałbym zmienić punk nadania one box ale najbliższy pokazuje kilkadziesiąt kilometrów ode mnie . Jestem z Rawicza i na stronie allegro jest kilka punktów w okolicy  ale w generatorze etykiety ich nie ma.

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

One Boxy mają ograniczony zasięg przez co są bardzo kłopotliwe i warto się zastanowić nad sensem ich oferowania w swoich formach dostawy.

oznacz moderatorów

Jacek--Placek
#7 Wielbiciel#

ta opcja załączyła się sama. następnym razem zwrócę na to uwagę. pierwszy raz ktoś coś kupił z taką wysyłką

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Musisz uważać skoro nie chcesz tak wysyłać, bo to Ty udostępniasz ją: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/zarzadzanie-sprzedaza-na-allegro-lokalnie/metody-dostawy-...

oznacz moderatorów

Jacek--Placek
#7 Wielbiciel#

no wiem ale wskakuje z automatu i 

oznacz moderatorów

Jacek--Placek
#7 Wielbiciel#

JacekPlacek_0-1706985900367.png

a może to odbiera kurier jak nie ma punktu?

oznacz moderatorów

Jacek--Placek
#7 Wielbiciel#

JacekPlacek_1-1706986016528.png

 

oznacz moderatorów

Jacek--Placek
#7 Wielbiciel#

JacekPlacek_2-1706986067816.png

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie, na AL nie nadasz tak prze Allegro, dałem Ci link do tych 2 wysyłek przez Allegro.

oznacz moderatorów

Jacek--Placek
#7 Wielbiciel#

no z tego artykułu nic nie wynika, facet już kupił więc jedynym wyjściem jest anulacja zakupu i wykreślenie możliwości one. tylko po co jest oferowana z automaty jak nie działa

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie zmienisz możesz poprosić moderacją o usunięcie i ....wyślij inaczej. a najlepiej wyślij bo oplatę pobierają po włożeniu do automatu.

oznacz moderatorów

Jacek--Placek
#7 Wielbiciel#

no napiszę do kupującego z wyjaśnieniami ale chodzi mi o to że jak wchodzisz na stronę one box to punkty są widoczne i jest ich kilka a jak generujesz etykietę to tych punktów nie ma. np duże miasta jak Kalisz ostrów itd 0 punktów

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak zrób.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Jacek--Placek pewnie sprzedaż na Lokalnie, tych paczek nie nadasz w punktach stąd masz dostępny tylko najbliższy zielony automat 100 km dalej 😄  Nadaj inaczej po uzgodnieniu z kupującym, lub oddaj mu kasę przez allegro i niech kupi z opcją paczkomat InPost 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Jacek--Placek
#7 Wielbiciel#

tak na lokalnie. nie wiem po co to jest tak promowane jak nie działa. bez sensu

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Jacek--Placek bo to ich usługa i na się wciskają, i masz domyślnie zaznaczone przy wystawianiu 🙂 jak będziesz wystawiał następnym razem odhacz 🙂

ale ściemniają że ulubiona i to razem z InPostem, a przepaść ich dzieli w obsłudze i ilości dostępnych automatów 😄

Zrzut ekranu 2024-02-03 200245.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Jacek--Placek
#7 Wielbiciel#

spoko ja wszystko rozumiem, i nie przeszkadza mi to mógłbym tak wysyłać ale no nie działa :(((

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Tam masz ograniczony zasięg, pomijam bałagan.

oznacz moderatorów