anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zaginiona paczka Allegro One Box

clinic25
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry

 

Klient skarży sie iż od 27 lipca nie otrzymał nadal przesyłki. Została ona nadana. Sprawa dotyczy oferty numer 9a4fc5dd-acf4-405e-9d8d-d5576524f155. Proszę sprawdzić co dzieje się z przesyłką wysłana za pośrednictwem Państwa usługi. Nadmienię że w tej sprawie kontaktowałem się 2 raz poprzez platformę whatsapp - 0 odzewu z Państwa strony, a także poprzez e-mail - tutaj również 0 odzewu. Istna kpina i cyrk. 
Proszę o informację dla kupującego o nicku: 
marcin1987rr

co dzieje się z jego przesyłka.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

AGD-RTV-IT
#13 Ambasador#

Ciesz się że udało się nadać. My próbujemy się doprosić by kurier pofatygował się po paczkę. 🙂

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@clinic25 Amerki nie odkryłeś , to łon-standard , prawda ?  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

clinic25
#8 Zapaleniec#

W takim razie platforma allegro powinna tymczasowo wycofać tą opcję dostawy skoro są mega problemy i wszyscy o nich wiedzą. Kpina i żarty zarówno z sprzedających jak i z kupujących. Kto ma brać odpowiedzialność za ten bajzel? Proszę uświadamiać kupujących gdzie są ich paczki skoro podjęli się Państwo świadczenia usługi doręczania przesyłek poprzez allegro box. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Dziękuję za zgłoszenie, przekazałam je do odpowiedniego zespołu. Damy znać również kupującemu. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi chyba nie do mnie ,ale więlkie dzięki ,że pamiętasz 💮🥀

oznacz moderatorów

clinic25
#8 Zapaleniec#

Radzę uważać na usługę allegro box. Do dziś przesyłka się nie znalazła. W statusie widnieje że przesyłka została nadana i odebrana przez kuriera a potem odebrana przez magazyn. A allegro w dyskusji nakazuje mi zwracać pieniądze mimo iż ich przewoźnik świadczący ich usługę zgubił przesyłkę. Paranoja i wstyd dla platformy że uprawiają taką patologię bo inaczej nie da się tego już nazywać. 
2 kontakty telefoniczne i wiadomości mailowe i Oni nie wiedzą gdzie jest przesyłka. 

oznacz moderatorów